Wpis z mikrobloga

#tenis Po obejrzeniu wczorajszego meczu stwierdzam, że tenis Igi dzieli coraz większa przepaść od tenisa rywalek. Coraz więcej jest takich zawodniczek do których ona nawet nie ma podjazdu. Myślę że ani z sabalenką ani z Coco nasza Iga nie byłaby w stanie teraz rywalizować. Ciekawa jestem jak to się dalej potoczy, czy Sabalenka udźwignie pozycję liderki rankingu, czy ona i Coco dalej będą w takiej doskonałej formie czy to tylko kilkumiesięczny pik. Gra Coco niesamowicie się poprawiła, to jest zupełnie inna tenisistka niż było jeszcze kilka miesięcy temu. Zastanawiam się w jakim kierunku to pójdzie – Czy Iga znajdzie jakieś rozwiązanie na to, czy będzie teraz sukcesywnie spadała w rankingu a czołówka będzie jej odjeżdżać.
  • 3
  • Odpowiedz
@Wopor jak Iga weszła na pełne obroty to każdy pisał że będzie na długie lata dominować potem tak pisano o rybakinie sabalence a teraz o coco. Dla mnie porostu wszystkie te mają wahania formy raz jedna wykręca kosmiczna formę i dominuje a inne mają gorszy okres raz druga. Iga powróci kto ogląda wta regularnie to wie że polka ma talent i jeszcze wróci i wygra niejednego szlema
  • Odpowiedz