Wpis z mikrobloga

#famemma widziałem post @warazxx i mam pytanie które mnie bardzo nurtuje.

Czy ten człowiek jest konfidentem?

warazxx KAPUŚ?

  • TAK 48.1% (62)
  • NIE 2.3% (3)
  • chuj mnie obchodzi, ale pytać się mogę… 49.6% (64)

Oddanych głosów: 129

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DuszaArtysty92: jestem charakterny i ze środowiska ale nie jestem debilem. Chcesz pogadać o zasadach? powiedz kiedy i gdzie , spotkamy się i pogadamy ale nie będę sie ujawniał na jakimś śmiesznym portalu. Zresztą sam się chowasz za anonimowym nickiem więc mi tutaj nie #!$%@?.
co do papieru to jak się spotkamy, to mogę ci pokazać kilka swoich białek. a tymczasem nie kozacz bo się to dla ciebie źle skończy.
  • Odpowiedz
@DuszaArtysty92: z tego co ja się orientuje (a troch w tym siedzę) to wszyscy wpadli przez głupotę. Założyciel jednego z największych darkmarketów wpadł bo użył podobnego nicka na clearnecie co używał w darknecie. Oczywiście to już o wiele wyższy poziom i jak używasz tora to bym cie nie wyśledził. Ale jeśli siedzisz na czystym łączu, bez choćby głupiego vpn, to jest to tylko kwestia czasu i zasobów. Jak by mi
  • Odpowiedz
@DuszaArtysty92: tak, chodzi mi o silkroad. Nie mówię, że łatwo. Mówię, że wszystko da się zrobić. Zresztą nawet nie musisz nikogo tam umieścić. nie wiem ile oni zarabiają ale powiedzmy, że mają 5k netto/miesiąc. Jak robisz nielegal to takie siano zgarniasz dziennie. Więc rzucenie komuś nawet 15k-20k za info, które jest dla ciebie kluczowe to grosze. a dla takiej osoby to 3-4 miesiące tyry. Pieniądz rządzi światem i zauważył to
  • Odpowiedz