Wpis z mikrobloga

@olciax555: ja wiem, po prostu wg mnie nie powinnismy się na tyle „wczuwać” czy oni przeproszą czy nie itd, to są patologiczne szuje i mnie np średnio obchodzi ich życie, zwłaszcza widząc co sobą reprezentują mam do nich taki wstręt ze wystarczy mi juz widzieć ich parszywe mordy w tv, mając swiadomosc ze oglądając ich na ig nabijam in wyświetlenia, zniechęca mnie to całkowicie
W skrócie mówi ze odbieramy ich zachowania w stosunku do Łucji jako znęcanie psychiczne i się śmiała z tego… plus powiedziała ze Łucja dobrze gra bo w pewnym momencie płacze a potem ma uśmieszek na twarzy xd Ogólnie bardzo szyderczo na to reaguje
@michal-olecki: Ty tez tu po cos specjalnie zalozyles konto, a nikt nie chce sie z Toba bawic, ale kto z kim przystaje takim samym sie staje, moze nie dlugo zaczniesz myslec tak jak wiekszosc wykopkow, ja juz do Ciebie bez odbbioru drogi "czlonku" tej podlej bandy
@michal-olecki: Ty chyba nie widziales wylanego szamba, z mojej strony zadna obelga w ich strone nie padla, a to co tutaj komentujemy to tylko i wylacznie ich zachowanie w tv. Jeden uczestnik juz sie wypowiedzial i daje dobrze do zrozumienie ze to nie wina montazu... a takie zachowania ktore one reprezentuja zawsze bede komentowac i pietnowac, chociazby dlatego ze wiem na wlasnej skorze jak to jest byc ofiara w grupie i