Wpis z mikrobloga

Jakie autko? Zainwestuj w coś takiego: http://allegro.pl/nowe-glosniki-infinity-ref-9633i-3-drozne-6x9-i3976982339.html

Ja mam ten model, katuje je 5 lat prawie, mam je teraz w trzecim samochodzie i pewnie wylądują w kolejnym. Do tego poszukaj radia używanego ale markowego żeby zmieścić się w cenie :)

Ogólnie cała seria Reference od Infinity to jest kosmos. Nie jedna osoba jest zaskoczona jak to czysto i dynamicznie gra bez wzmacniacza, i jak potrafi plecki wymasować.
  • Odpowiedz
@putinn: Dzięki! Powiedz mi, czym się różnią dwu- od trójdrożnych i czy każde radio da radę je pociągnąć? Na jakim Ty operujesz?

Zależy mi właśnie na tym co piszesz, żeby było czysto, bez tuby w bagażniku. Rozglądałem się na allegro za jakimiś Peyingami, Sony, Pionierami, JVC itp, ale tak jak pisał @chciwy_azjata: każde z nich wygląda tak samo, różni się tylko cyferkami. Nie znam się zupełnie, a nie chciałbym kupić
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: Głośniki 2 od 3-drożnych różnią się budową :) 3 drożny to tak jakby 3 głośniki w jednym, każdy odpowiada za inny rodzaj tonów. Te głośniki które podałem to najwyższa półka, więc muszą być zasilone z dobrego radia. U mnie po zamontowaniu okazało się że grają gorzej od fabrycznych.. wystarczyło poczytać aby się dowiedzieć że ten chiński wynalazek który ktoś wsadził zamiast radia samochodowego nie jest wstanie ich uciągnąć. Tego samego
  • Odpowiedz
@putinn: Widzę na allegro ten model, ale same używki (miałeś rację z tym 200pln). Wydaję mi się, że 4051 będzie czymś bardzo podobnym do tego 4047, więc wybór padł na to.

Dzięki za pomoc, łap suba!
  • Odpowiedz
@putinn: Jeszczę Cię pomęczę ;) Jeden ze sprzedawców uparcie tłumaczy mi, że model 4051 to to samo co 3057, tylko z nowym rokiem zmienili numerację, nie zmieniając żadnych parametrów. Możesz to jakoś potwierdzić?
  • Odpowiedz