Wpis z mikrobloga

@Deku: Wszystko zniszczyć potrafi xD Nawet zaczęli się pojawiać u niego powoli ludzie w community którzy go bronili, ale no Adamczyk zatoczył koło streamerskie jak co roku
  • Odpowiedz
@KnurJajcaty: szkoda bo też jego jedynego w ostatnim czasie oglądałem z polskiej sceny IRL. Na tle pedałockow itp z twitcha to robił dobry kontent plus fakt że można było go sobie wyzwać od pedała i cwela na kicku sprawiał że przyjemnie się to oglądało. Niestety dał sobie zbyt wejść na łeb i stracił jakąkolwiek kontrolę nad strimem i swoim życiem. Wystarczyło ukrócić trochę hejt z dc i znaleźć kilku ogarniętych adminów
  • Odpowiedz
@Glikson: Ja niestety uwazam, że dostawał dokładnie taki hejt na jaki zasłużył. Przecież on 3 razy robił "przedłużany" i żadnego z nich nie skończył tylko zgarnął hajs, tak samo inne cele donejtów. Oszukał też wielu ludzi na hajs, nawet swojego moderatora XD Nie mówiąc już o setkach niezrealizowanych obietnic ale ten hajs to jednak najważniejszy zarzut.

No ale to, że był zjebem i oszustem nie wyklucza tego, że był mega charyzmatyczny
  • Odpowiedz
@Deku: wrzucisz jeszcze raz? bo ja się gdzieś na początku mazur zatrzymałem, ostatnio chciałem na dc wejść i widzę, że usunięty xd jestem ciekaw co się stało
  • Odpowiedz