Wpis z mikrobloga

pierwsza rzecz której się czepia już w drugiej minucie to oczywiście to że MAJĄ TAM MAŁO KOBITEK BO TYLKO 2% XD


@jestem_tunowy: no tak, i jedyne co w związku z tym ci przyszło do głowy że LEWACTWO SIKU PIERRD, zamiast może spróbować wyciągnąć wnioski, że o czymś to świadczy, nienajlepszym dla tego ugrupowania?
i nie, nie jestem fanem parytetów, ale taka dysproporcja świadczy albo o tym, że po prostu blokują te
  • Odpowiedz
zamiast może spróbować wyciągnąć wnioski, że o czymś to świadczy, nienajlepszym dla tego ugrupowania?


@advert: a dlaczego niby? xd
mało jest tam cobiet bo po prostu mało cobiet się nadaje do polityki, taka prawda sojaczku
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy: daj spokój, czy koroluk był w stanie kiedykolwiek wyjaśnić konfederacje? Typ się ciągle kompromituje tak jak z tymi wyliczeniami planu konfy, jakieś liczby z kosmosu wyciągał żeby udowodnić, że niskie podatki są źle. To trzeba znać podstawy ekonomii żeby wiedzieć, że to wysokie podatki zawsze szkodzą, a niskie prowadzą do dobrobytu
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Fakt jest taki, że kraj z najniższymi stawkami w UE nadal jest najbiedniejszym krajem w UE. Gdyby twoja teoria była prawdziwa to Bułgaria powinna być bogatsza od co najmniej kilku krajów.
  • Odpowiedz
Fakt jest taki, że kraj z najniższymi stawkami w UE nadal jest najbiedniejszym krajem w UE. Gdyby twoja teoria była prawdziwa to Bułgaria powinna być bogatsza od co najmniej kilku krajów.


@falden: bo kraje z naprawde niskimi podatkami nie sa czescia EU xD jak Szwajcaria czy Lichtenstein

zamiast może spróbować wyciągnąć wnioski, że o czymś to świadczy, nienajlepszym dla tego ugrupowania?


@advert: a jaki wniosek mozna wyciagnac np. z poparcia
  • Odpowiedz
@falden: tak ale wystarczy że kraj jest zamknięty na napływ obcego kapitału i wtedy jest lipa, bo biedny kraj nie ma kapitału by inwestować, a to jednak napływ kapitału musi nastąpić z bogatszych krajów
  • Odpowiedz