Wpis z mikrobloga

#hotelparadise powoli zaczynam wierzyć el Dupsi że ten sezon to będzie każdego dnia obrót spraw o 180 stopni - mam nadzieję że Łucja uświadomiła sobie że w parze jest nie z Rochem, a giga-Cipochem tego sezonu i na najbliższym RR również będzie show.
Nowy Szymon zyskuje w kolejnym odcinku - nie ma szans na relację romantyczną, ale bardzo możliwe że jeśli dogada się z Łucją to będzie miał 2 opcje: 1) jak wylosuje immunitet to rozwala parę jaką chce, 2) w innej sytuacji ratuje go Łucja. To jedyny sposób aby rozbić grupę wzajemnej fałszywości.
Najśmieszniejsze jest to że w tym sezonie każdemu udało się już w mniejszym lub większym stopniiu pogrążyć - pod względem fałszywości Ala i Kori idealnie pasują do dwuulicowego Cipocha, para Moniak-Tori nie przypadkowo świetnie "doradza" Cipochowi aby zrezygnował z potencjalnie silnej pary z Łucją, Michał sam zrobił z siebie pionka, a Patryk wyrasta na kolejnego wielkiego gracza, który nie zauważa że partnerka sprzedała by go przy pierwszej lepszej okazji. W dzisiejszym odcinku prawie każdy wygenerował content i za to szacunek nawet pomimo tego że był irytujący. Może Onlyjad z Mostowiakiem jedynie mnie rozbawili.
PS: wg mnie pomimo tego że Łucja mało strategicznie komunikuje się z pozostałymi uczestnikami to warto zauważyć że czyta ludzi bardzo dobrze i jej rozmowa z Kori jest tego dowodem.
  • 8
  • Odpowiedz
@kipman1 wg mnie Kori usilnie chce zdyskredytowac Łucje. Albo sama nie zrozumiala Patryka, albo zrozumiala to jak jej pasowało. Wiadomo bylo ze rozmowa dotyczyla poprzedniego RR, a ta rozpowiedziala to jakby Łucja knuła juz na kolejne. Tak to wlasnie widza pozostali uczestnicy. Szacun dla Cipocha, ze od razu slonfrontował to z Patrykiem, czy aby na pewno dobrze to zrozumial wczesniej, co on potwierdzil. Szkoda tylko, ze Cipoch nie wyprowadzi z blednego myslenia
  • Odpowiedz
@mario84pl: byłyby jeszcze szanse, gdyby Cipoch na Pandorze mądrze wykorzystał wszystko co wie i zadał pytania, które mogłyby nieco rozjaśnić i wybielić nielubianą Białogłową Łucję. Niestety obawiam się, że braknie mu jaj, bo tym samym straciłby dwa koła ratunkowe w postaci pustaka Grycanki i niestabilnej żAlicji.
  • Odpowiedz
@Rosalinea tak samo mysle, ze braknie mu jaj na zadanie takich pytan. Pewnie przed ich napisaniem, zapytal sie kazdego czy moze zadac takie a takie pytanie. Jedyna nadzieja w produkcji, ze podrzuci takie pytania. Wydaje mi sie, ze Lektor troche bronil Łucji, wiec kto wie. 3mam kciuki zeby takie pytania sie pojawily
  • Odpowiedz
  • 1
@Rosalinea: niestety raczej tak się nie stanie - gdyby Cipoch zachował się ok to w zajawce nowego odcinka Łucja nie proponowałą by parowania Szymonowi. Będzie ciekawy odcinek :)
  • Odpowiedz