Wpis z mikrobloga

ci którzy wrzeszczeli, że Ukraina otrzyma tyle amunicji ile zapragnie, bo Zachód ma nieograniczone możliwości, mogą poczuć się zawiedzeni


@Opipramoli_dihydrochloridum: Jak ktoś nie ma pamięci złotej rybki to pamięta, jaka euforia panowała wtedy wśród ukrofili i co się działo z każdym sceptycznym użytkownikiem xD. A wyszło jak zwykle gdy rzeczywistość zmierzyła się z biurokracją i kilkunastoma państwami gdzie każde gra do własnej bramki. Tyle że to niczego ukrofili nie nauczy
  • Odpowiedz
o się działo z każdym sceptycznym użytkownikiem


@Szinako: Ja tam pamiętam co się działo z ruskimi trollami jak najpierw twierdzili, że Ukraina czegoś nie dostanie bo coś tam coś tam, a później musieli robić ofensywy na wykopie jak się okazało, że jednak dostanie.

Tak na marginesie to bycie proruskim to nie jest sceptyzm i neutralność.
  • Odpowiedz
Ja tam pamiętam co się działo z ruskimi trollami jak najpierw twierdzili, że Ukraina czegoś nie dostanie bo coś tam coś tam, a później musieli robić ofensywy na wykopie jak się okazało, że jednak dostanie.


@nostalgiwolf: nic nie pamiętasz, to tylko twoje urojenia
w kółko piszecie odklejone teksty o potężnych ofensywach na wykop pe el, albo to potężne zalewy wpisów
o Wołyniu. albo kolejne zmasowane ataki ruskich trolli i nigdy
  • Odpowiedz
Zapewne masz jakiś dowód na moją prorosyjskość xD


@Szinako: Historia twoich postów wystarczy. od wyrażania satysfakcji z ukraińskich strat w sposób otwarty, aż po byciem drugim kontem Koniasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz