Wpis z mikrobloga

Chodzone było. #chwalesie bo w sumie jest czym. Forma jest na tyle dobra, że zdobyłem dwa spore szczyty a trzeci wjechałem do połowy by wejść szlakiem ale z konkretnym obciążeniem bo oprócz standardowego plecaka miałem do brzucha przypiętego konkretnego kleszcza w postaci rocznego - ważącego już z dwie tony syna. Plecy Ok. Kolana zaczynają trzeszczeć. Na wiosnę albo wchodzi sam albo wypad z drużyny. Reszta bandy dała radę. Dla uzupełnienia statystyk - 3 dni 58 tys kroków, 25 mil. Ale warto było. Jak się ogarnę to wrzucę jakieś filmiki i zdjęcia tematyczne a dziś tylko poglądowe. A tak ogólnie to #newhampshire #usa #natura #gory #r2d2zwiedza
R2D2zSosnowca - Chodzone było. #chwalesie bo w sumie jest czym. Forma jest na tyle do...

źródło: IMG_3435

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Fajne zdjęcia, takie normalne a nie wszędzie jakaś Julka w pseudoartystycznej pozie. Zawsze chciałem zrobić wycieczkę do Stanów, chociaż obawiam się, że mogłoby być sporo rozczarowań...
  • Odpowiedz
@Mitr13 staram się nie sczeznąć przyspawany do krzesła przed biurkiem no i zależy mi aby dzieciaki nie wyrosły na patusów przyklejonych do tabletu albo innych didindu bo w tym kraju nigdy nic nie wiadomo
  • Odpowiedz
@Trumby różnie bywa. Jest sposób super rzeczy, bardzo pozytywne zaskoczenie ale jest sporo niedociągnięć i dziadostawa. Myślę, że Hollywood spaczył umysły Polaków i każdy myśli że całe USA to 5th Ave z NYC
  • Odpowiedz