Wpis z mikrobloga

Udzielałem się przy poprzednich edycjach, nowy wykop odebrał smak dalszego postowania tutaj, ale dzisiaj nastąpił kulminacyjny moment. To, co wyprawiają dziewczyny po przyjściu Łucji to jest największa zbiorcza fiksacja jaką widziałem. Zakompleksione gimbusiary, na widok których moje człowieczeństwo ma po prostu odruchy wymiotne. Fajnie, że oko kamery może to z boku zweryfikować i po fakcie najedzą się trochę wstydu, czytając o sobie pewnie same trafne opinie w social mediach.

#hotelparadise
  • 22
@metalfaceee: piszesz z konta które ma 10 miesięcy - coś mało wiarygodny jesteś odnośnie udzielania się przy poprzednich edycjach :))) HP to gra a nie program randkowy - bardzo dobrze że są tacy uczestnicy bo dzieje się, a widać że każdy chce zostać w programie jak najdłużej. Na wykopie nie ma wielu naiwniaków - pisząc "oko kamery może to z boku zweryfikować" lub "trafne opinie w social mediach" kompromitujesz się -
@kipman1: hi hi ,a ja zgadzam się z częścią wypowiedzi @metalfacce,ma rację że dziewczyny zareagowały na wejściu Lucji niema histerycznie i delikatnie mówiąc nie fajnie
zgadzam się też z Tobą że my mamy przekaz taki jaki montażysci nam serwują ale tak cy owak to co widzieliśmy miało miejsce skoro taki materiał pokazanp
dołączam do pytania Rosi ,co ty dzisiaj taki jakiś niczym ta pogoda obecna,wiem że dzisiaj piątek i dla
@Amikamamy: @Rosalinea no może nerwowy jestem ostatnio - jakoś ciszej ostatno w domu się zrobiło gdy córka wyjechała na studia. Poświęcam się po pracy mojej nowej pasji, czyli gotowaniu i zawsze gdy czuję że coś dobrego upichciłem to żona wracając z pracy wstrzeliwuje się w korek :) na szczęśćie dostałęm już 2 sms, że będzie za 5min, zatem już za 20min będę zajadał się lazanią :)))
@kipman1: i będzie pysznie radośnie romantycznie,chata wolna więc niech się dzieje i ........rozładujesz napięcie tęsknoty ,
miłego wieczoru oraz smacznego,mniam też zjadłabym lazanie,to danie + winko to pychocia ()
@kipman1: Ale się unosisz... Montażyści jak Salomon, z pustego nie naleją, a to co pokazali np obgadywanie Alicji przez Sabinę i wypieranie się później przy dziewczynach, jest trudne do obronienia. Mocno też przesadzasz z "nie spalili zwłok Łucji i nie wyrzucili jej za płot" bo tak można powiedzieć o każdej sytuacji że nie jest tak zła bo przecież nie poszli w skrajność.
@Rosalinea: Mam brata wolnego, ale on co najwyżej może zaprogramować Ci stronę www :) Ja nabrałem chęci na gotowanie jak coś ugotowałem i mi smakowało dużo bardziej niż catering z któego korzystałem przez długi czas. Z drugiej strony to spora oszczędność, a plany podróżnicze o których kiedyś rozmawialiśmy będą realizowane już za 2 miesiące, zatem trzeba oszczędzać :)))

@Amikamamy Dzięki, już od 2 tygodni rozładowuję napięcia tęsknoty i na ten moment
Taka gra - nikt jej krzywdy nie zrobił, a jedynie postawił w niekomfortowej sytuacji


@kipman1: oj tutaj sie z Tobą nie zgodzę, cisnęli ją równo, sama na IG Łucja mowi ze sie bardzo wycierpiała na początku programu i żeby nie hejtowac zeby ktoś teraz tak nie cierpiał więc...