Wpis z mikrobloga

#hotelparadise zauważyliście jak Rosiek rozmawia z kobietami? Łucja mówi ( nie pamiętam dokładnie ) ' a wiesz moja ciotka jest fotografem w Łodzi ' a on odpowiada jej ' tak? twoja ciocia jest tam fotografem? ' ale nie na zasadzie ' a co mnie to obchodzi ' tylko ' ok super, opowiedz coś więcej zainteresowało mnie to '. bardzo często w ten sposób prowadzi rozmowę, przez co można czuć się mega komfortowo. strasznie uroczy facet. Rożek, jesteś moim faworytem, nie spieprz tego <3
Mostowiak.. można było się domyślić, że to dupek zaraz po tym, że od razu mi się spodobał xD
Krzysiek po tym co mówił na palarni... typowy Sebix, napalony czy cholera wie co. Michał w sumie to samo, lepiej jednak jak nic nie mówi, albo się jąka. a że Głowa tylko tam stała, to... stała, normalna laska by się ulotniła.
szkoda że Łucja zrobiła takie pierwsze wrażenie, takiej właśnie ąę bo inaczej pewnie by ją odebrali.
na plus też Patryk, potrafił się ładnie zachować i mimo że ona go odtrąciła to on się zainteresował.
Skoro El Dupsi mówiła, że to druga w kolejności jej ulubioną edycja to chyba wymienią pół ekipy xd
o Pawianie nie ma sensu się wypowiadać.
  • 7
via Android
  • 2
@Barbarellaa może jego zachowanie wzięło się z tego, że czuł że żadnej się tam nie podoba. właśnie jak on z kimś rozmawia to też można odczuć, że jest zaangażowany w rozmowę. gdyby tak połączyć go z Łucją byłaby fajna mieszkanka