Wpis z mikrobloga

@officer_K
Niestety ludzie myslą że inni pracują dla bycia posłem albo kimś ważnym. Dla mnie liczy się idea i To co znajduje się w "Konstytucji Wolności" (Program Wyborczy). Lubię swoją pracę . Ale rozumiem troskę.

Ja mam lepsze miejsce niż Pan Derehajło. No ale on jest naprawdę znany lokalnie no i ogólnopolsko.
  • Odpowiedz
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: ładnie pominięty temat spadów z pisu, którzy dostają czołowe miejsca na listach za mordę znaną z MEMÓW / udział w aferze burdelowo-gangsterskiej / bycie człowiekiem ziobry.

Czym jest ta idea? Pchaniem odpadów z pisu do Sejmu? Bo to, że wasz program to zbiór populizmów pisanych dla przyciągnięcia uwagi d****i to już potwierdzali czołowi przedstawiciele twojej partii z k*rwinem i memcenem na czele.
  • Odpowiedz
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz "Ile będzie spadochroniarzy" - jako ugrupowanie krytykujące przechodzenie z PiS i jego przybudówek przez PO do Hołowni, powinniście być czyści jak łza w tej kwestii, gdybym planował głosowanie na Konfederację tak jak kilka lat temu, przed zjedzeniem wolnościowców przez Ruch Narodowy i żartownisia Sławka byłbym zajebiście zawiedziony.
  • Odpowiedz