Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do użytkowników tv team, korzystających z Televizo i oglądających z archiwum. Czy u Was też się taka pikseloza,/glitche/artefakty co jakiś czas robią? Zwłaszcza na HBO. Bo się zastanawiam czy to wina spiraconego Televizo czy rusek ma coś zjeeeechane.

#iptv #tvteam
  • 4
  • Odpowiedz
@NieoznaczonaReklama: oni serwery maja dobre ale zrodlo kanałów jednak kiepskie. Ta pixeloza rwanie to poprostu kiepski obraz z satelity i tak sie nagralo w archiwum pewnie. Czesc kanalow z paczki dziala ok ale czesc niestety nie. Ewidentnie inne zrodlo ma czesc kanalow (gorsze). Kazdy problem zglaszaj im na chacie bo jednak reaguja i naprawiaja na biezaco. Jak wystarczajaca liczba osob zacznie tam im stekac to moze zmienia zrodlo kanalow na cos
  • Odpowiedz
Ogólnie Wykupiłem tv team bo u mnie na 25fps (tak jak nadają leci ostrość większa) lepiej widać niż na 50fps w plusx(mniejsza ostrość i wygładzony obraz) i cześć kanałów mam z plusx tzn większość a sportowe mam z tv team i ładnie to teraz wygląda przerobiłem sobie listę konkretnie działa również epg jak i archiwum także jestem teraz zadowolony oczywiście w aplikacji tivimate która wymiata....
  • Odpowiedz