Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem po 2 dniach #airshow z #radom a tu jakaś #gownoburza o wodę. Byłem i wczoraj i dziś i nie było żadnego problemu z zakupem wody, piwa czy napojów. Ludzie kręcą aferę, że były kolejki do darmowej wody albo, że jej brakło. Tego nie wiem bo nawet by mi do głowy nie przyszło, żeby stać w kolejce do darmowej jak praktycznie bez kolejki można było sobie kupić co się chciało. Dla tych co byli to tam gdzie było lane piwo to wszędzie obok gdzie były kiełbaski, bigos, zapiekanki itp. można było kupić wodę i różne napoje.
#bekazpisu
SzukamNlcku - Właśnie wróciłem po 2 dniach #airshow z #radom a tu jakaś #gownoburza o...

źródło: IMG_20230827_135639

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@SzukamNlcku: byłem na "pisopatriotycznej" imprezie i w regulaminie było napisane, że nie można wnosić napojów w szklanych butelkach i max 1l pojemności. No to wziąłem metalową, żeby się nie potłukła a plastik mniej ekologiczny. No i musiał jakiś kierownik przyjść i "on mówi, że z metalową nie wejdę i nawet jak regulamin nie zabrania".
Podkuliłem ogon i zostawiłem w depozycie. Ale piszę to nie dla gorzkich żali, tylko pokazania, że za
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

I jak najbardziej była dostępna, można było kupić


@SzukamNlcku: O strefie gastro nie ma ani słowa, ani o zakazie/możliwości wnoszenia jedzenia (chyba, że to podpada pod biwakowanie). A jakie ceny były? Rynkowe czy "festiwalowe"?
Trzeba więc zajrzeć do regulaminu, czego ludzie nie robią
  • Odpowiedz
patrze w opisie OPa widzę, że wklepalem pisda i już wiem, że na żadnym airshow nie był i wali partyjna propagandę. kłamać, kłamać aż uwierzą.
  • Odpowiedz