Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę. Chciałem se kupić jakieś fajne rękawice ochronne do majsterkowania i żebym wyglądał szpanersko na zdjęciach jak wkręcam jedną śrubkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście jak zwykle przy zakupach, najpierw wbijam bezpośrednio na stronę producenta, żeby zapoznać się z pełną gamą produktów a nie tym co łaskawie w sklepach mają na wystawce. No i git, znalazłem model, który mi się spodobał, wrzucam w google/allegro...

Kompletny brak. Wrzucam a amazona pl/de/uk. Kompletny brak. Patrzę na ebayu dla US i oczywiście jest ¯\(ツ)/¯

No to jak w takiej sytuacji bywa, szukam kogoś kto chwali się, że jest oficjalnym dystrybutorem i znajduje się firma, chwaląca się, że od prawie 20 lat jest "bezpośrednim importerem i dystrybutorem" produktów tego producenta.

Piszę więc zapytanie, czy są w stanie z jakąś dostawą ściągnąć taki model. Przecież po to jest importer i dystrybutor pracujący z producentem, co nie? No chyba nie albo ja jestem jakiś dziwny bo jedyne co w odpowiedzi dostałem to "Niestety nie mamy tego modelu." (°°

Ja #!$%@?ę. #!$%@?ć firmy, które różnicują dostępność produktów w zależności od kraju/kontynentu i #!$%@?ć takich januszy biznesu, który chełpią się byciem importerem i dystrybutorem a nie różnią się niczym od przekupy na straganie co sprzedaje tylko to co ma.

#zalesie #gozkiezale #januszebiznesu
  • 3
  • Odpowiedz
Piszę więc zapytanie, czy są w stanie z jakąś dostawą ściągnąć taki model. Przecież po to jest importer i dystrybutor pracujący z producentem, co nie? No chyba nie albo ja jestem jakiś dziwny


@Catmmando: To, czy jestes dziwny zalezy od ilosci, mysle ze to normalne ze przy 1000 sztuk zza oceanu nikt nie bedzie z Toba konkretnie rozmawial.
  • Odpowiedz