Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - będzie długo.
Po pierwsze, w weekend nie będzie przypominajki. W ten weekend, potem zobaczymy. To bonus dla zwolenników konfederacji - chcę by byli zwarci i gotowi na poniedziałek bo po...
Po drugie, biorę się za weryfikowanie rzekomych kłamstw o konfederacji. Z jednym kłamstwem już wygrałem, nikt nie zaprzeczył że konfederacja chce karać kobiety które dokonają aborcji, choćby nawet ciąża była wynikiem gwałtu, tutaj link.
Po trzecie, dodałem znalezisko, kto chce to znajdzie i wykopie/zakopie.
No i po czwarte, co mnie pokrzepiło, tak jak KO zdejmuje z list kandydatów których postulaty są nie do zaakceptowania tak robi to Konfederacja. Tak, Konfederacja zdjęła z listy kandydata który gadał głupoty. Mam nadzieję że nie zagalopują się w tym i nie wyrzucą JKM bo tylko dzięki niemu z konfederacji można się jeszcze pośmiać.