Wpis z mikrobloga

Kupiłem na amazonie 4 dni temu kartę pamięci SanDisk, dyszkę taniej niż na allegro ostatnie dwie szt. mieli, no i dzisiaj zamówienie anulowane a sprzedawca wystawia kolejne karty o 7zł drożej.
#!$%@? już wiem że i tak nic nie zwojuje ale chociaż #!$%@? do niego wiadomoś, no taki #!$%@? zrobić to z urządzenia XXI wieku na takiej poważniej platformie amerykańskiej, jakiś chatboot „pomaga” a później jak już wpiszesz komentarz w nie do końca logicznym polu to nie ma przycisku wyślij, za miast tego jest „wszystko jest ok” i tyle.
Na amazonie kupiłem 3 rzeczy, ta była 3 i ostatnia, a i to że Amazon ma różnych sprzedawców, no spoko allegro też i takich akcji jest znacznie mniej.
#amazon
  • 3
@filozof900 @MIKULZIOMAL oczywiście ja jeden tylko mam takie doświadczenia na tej platformie, tylko ja jeden się wkurzam, ciężko sobie wyobrazić co by było gdyby nagle więcej osób tak miało i nie chciało tam kupować, jeszcze by się okazało że allegro na które psioczą sprzedawcy nie miałoby alternatywy i nie mogli być dalej Januszami biznesu którzy na swoich stronach niższych cen niż na allegro nie dają ????
Założę się że też korzystacie z