Wpis z mikrobloga

Przeczytałem Kulisy PiS (można nawet za darmo bo jest na Legimi), zajęło mi to 6h, ogólnie smutna, smutno się kończy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiecie o tym zarabianiu w spółkach na słupa? Dają jakiegoś gościa który w ogóle, absolutnie nie kojarzy się z PiSem do kilku spółek i z łącznych zarobków miesięcznych np 100tys bierze dla siebie 15tys a resztę oddaje po cichu do mentorów z PiSu, a oni są czyści bo nikt nie kojarzy gościa z polityką.
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
xiv7 - Przeczytałem Kulisy PiS (można nawet za darmo bo jest na Legimi), zajęło mi to...

źródło: kulisy-pis-b-iext134838479

Pobierz
  • 37
Dają jakiegoś gościa który w ogóle, absolutnie nie kojarzy się z PiSem do kilku spółek i z łącznych zarobków miesięcznych np 100tys bierze dla siebie 15tys a resztę oddaje po cichu do mentorów z PiSu, a oni są czyści bo nikt nie kojarzy gościa z polityką.


@xiv7: nie no ja myślałem, że nauczycielki plastyki czy księgowe z mopsu w radach nadzorczych PGE wszystko biorą dla siebie, zapracowały w końcu.
@xiv7
szybki przykład: prezesem spółki JSW SiG (szkolenie i górnictwo) jest facet który jest historykiem z wykształcenia, uczył 10 lat temu w ogólniaku xD a jest on przydupasem byłego posła Grzegorza J. (chyba nie można pisać nazwiska bo podobno toczy się postępowanie przeciwko podejrzanemu m. in. o otrzymywanie korzyści w zamian za załatwienie komuś np. stanowiska) ( ͡º ͜ʖ͡º) także akurat w to wierzę bez cienia wątpliwości
@xiv7: nastepny po Piatku bajkopisarz,”czolowy dziennikarz onetowy” tak go tam usilnie promowali z ta ksiazka ostatnio, a tu juz czytam ze za darmo ja mozna przeczytac i to w 6 godzin? No nie najlepsza reklama dla tej lektury.
ają jakiegoś gościa który w ogóle, absolutnie nie kojarzy się z PiSem do kilku spółek i z łącznych zarobków miesięcznych np 100tys bierze dla siebie 15tys a resztę oddaje po cichu do mentorów z PiSu


@xiv7: nie no, powiedz mi że to żart, błagam. Nie da się być tak bezczelnym.