Wpis z mikrobloga

Druga w życiu via ferrata zaliczona #ferraty #gory - ta małpa na drucie w niebieskim kasku to nawet ja.
Ferrata Signora delle Acque poprowadzona jest wzdłuż wodospadu Sajant i generalnie raczej dedykowana dla osób bez lęku przestrzeni/ekspozycji. Atrakcyjności dodają jej tybetańskie mostki poprowadzone tuż nad kaskadą wodospadu. Spora dawka adrenaliny gwarantowana. #chwalesie #wakacje #wspinaczka
Smal - Druga w życiu via ferrata zaliczona #ferraty #góry - ta małpa na drucie w nieb...

źródło: 5C3C7577-2DF3-4A7F-A6E6-68499F1F3ED1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Smal: byłem w tym roku, fantastyczna trasa dopóki przed tobą nie wchodzi spanikowana osoba, która w połowie via ferraty mówi, że ona teraz będzie schodzić w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam via ferrate Monte Albano, najlepsza w regionie Gardy moim zdaniem, jest o wiele bardziej róznorodna.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@whoru: :D dzięki, ja jestem newbie w temacie ferrat raczej wole spokojne trekkingi, także jeszcze sporo wody w Wiśle przepłynie zanim się porwę na ferraty w o trudności D - właśnie dlatego, żeby nie być taką spanikowaną osobą.
  • Odpowiedz
@Smal: Monte Albano i Signora delle Acque to według mnie podobne trudnościowo via ferraty. Różnica jest tylko taka, że w Monte Albano masz też trawers i na samej ferracie jesteś dłużej. Jeśli dałaś radę na Signora delle Acque to dasz też radę na Monte Albano. Byle nie iść na Rino Pisetti ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Smal: @whoru Dlaczego wspinacze nie używają rękawiczek?
Chyba są jakieś specjalne, które nie są grube, aby nie zaburzyć chwytu i wyczucie materiału po jakim się wspina, wszystkie jego niedoskonałości.
  • Odpowiedz
@Sople: na via ferratach używa się rękawiczek z uwagi na stalową linę, na zdjęciu opka ma. Na skałkach już się nie używa.
  • Odpowiedz