Wpis z mikrobloga

@Nerlo_ajcats jak nie masz doświadczenia to nie opieraj się na opiniach z neta tylko idź do waxhalni i wyrób sobie własną opinię na temat tego co lubisz czy co możesz lubić. Z czasem gust zacznie Ci się zmieniać i będziesz szukał "czegoś więcej" w perfumach, ale gdy od razu tak zaczniesz to możesz szybko się zniechęcić.
Najlepszym przykładem będzie choćby takie Encre Noire które ma wysokie oceny i jest naprawdę zajebistym zapachem,
@Nerlo_ajcats No Maciek akurat ma spore :)

A co do nagrywania i mówienia zdaniem większości... Wiekszosc ludzi mówi, że fejur za 60 zł pachnie identycznie jak perfumy za 500zl.
Wiekoszsc osób uważa, że testery są mocniejsze, żeby perfumy się lepiej sprzedawały. Wiekoszsc osób uważa, że w Douglasie i sephorse masz tylko oryginały, a gdzie indziej może są oryginalne, ale gorsze wypusty itd. itp.

No i do sedna-wiekszosc osób lubi "ulepy" i mocno
@Nerlo_ajcats Aha, bo bycie juduperem robiącym content pod wyświetlenia, czyli mówienie ludziom tego co chcą usłyszeć i zachwalają wszystko jak leci w celu sprzedaży przez swoje linki afiliacyjne i parcie na współprace daje większą wiarygodność niż opinie hobbystów tego tenatu na forum, którzy wyrobili sobie opinię na podstawie własnych testów? Ok...
@Nerlo_ajcats Chłopie, afiliacyjne linki mają wszyscy jutuberzy i niektórzy recenzenci (ten Mez de lux to chyba wlasciciel albo pracuje dla Impressium w Łodzi) , Maciek akurat ma sklep ale wydaje mi sie że nie chwali wszystkiego jak leci.
@RumClapton: po prostu nie chce mieszać źródeł, raz z jednego, potem drugiego.
Nie chcesz gadać to nie, nie zmuszam xd
Kupię pierwsze odlewki to też będę pisał recenzje na tagu i proszę mnie wtedy szanować bo afiliacji nie mam xd