Wpis z mikrobloga

#thc #cbd #greenout #bombdope
jakie są najbardziej opłacalne olejki typu green out? chodzi mi głównie o moc działania. miałem w planach kupić green put strong+ bananowy i truskawkowy ale myśle sobie czy czasem nie ma jakiś mocniejszych, chce jak najmocniej z ziomkiem odlecieć. nigdy nie paliłem mj ani nie zażywałem tego typu substancji
  • 10
  • Odpowiedz
@OsKyy252: Może na początek sobie weź coś słabszego. Podejrzewam że ten twój mocny odlot to będzie tak że was zamuli i będziecie siedzieć jak zombie. Szkoda marnować klepy na takie coś a potrafią porobić te napoje, to nie żart :P
Między słabym a mocnym to jest trochę jak palenie blanta vs palenie hashu. Po tym drugim jesteś dosłownie "stoned" czyli jak kamień siedzisz i się nie ruszasz i czekasz żeby wreszcie
  • Odpowiedz
@OsKyy252: nie mam po nich pudełek, ale jeden olejek kupiłem taki potrójny w sklepie koło dworca Gdańsk-Wrzeszcz i było zajebiste kopało na 2-3 razy, natomiast w Łodzi na Piotrkowskiej cały ten najmocniejszy kupiłem i gówno było. Zadzwoń sobie tam do Gdańska i wypytaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch: ja wlasnie lubie takie fazy xddd kilka lat temu cpalem sprezone powietrze i bylo tak samo i mi sie to podobalo, skonczylem z tym bo to w #!$%@? ryje banie i organizm + dostalem schizofrenii na kilka dni
  • Odpowiedz
@OsKyy252: Ten bananowny albo truskakowy będzie git. Zacznijcie od 20-30 ml i będziecie mieli kosmos jeżeli nic wcześniej nie próbowaliście.

PS. Ile można tematów o tym samym tworzyć? Dostałeś odpowiedź już w pierwszym.
  • Odpowiedz