Wpis z mikrobloga

@Miskagnoju: Heniu pisał że zostawił rodzinie długi więc jego długów tam nie znajdziesz ale jest ślad po pewnej działalności pod wspólnym adresem pod którym klapek działał. Także Heniu tak do końca nie kłamie.
  • Odpowiedz
@Wykopkidwa: skoro żadnych informacji o długach nie ma, to kłamie.
A że miał kilka działalności, to fakt.
Na tym polega mitomania, na częściowych informacjach budujesz własną historie.

Teraz spytaj się go, skąd wie, że srejlie 2 prostytuowała się ze znanym aktorem.
  • Odpowiedz
@Wykopkidwa: a ty jesteś Heniem. Żegnaj.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jak zmienisz zdanie, to napisz w którym momencie napisałem coś niezgodnego z prawdą lub głupiego. Moim zdaniem piszę logicznie i próbuje używać mózgu. Może to nie jest zbyt popularne.
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: rozlicz Łysego ze zrzutek. Srejle 2 była w Warszawie na istagramie były fotki w aucie może Heniu wie czyje to auto bo jest z Warszawy. I uważasz że Srejle 2 pojechała tam i trzymała gościa tylko za rękę? XD to jesteś naiwniakiem . Wróć do momentu jak Łysy był zaradny mam kasę I stać mnie na nie obie ? Mówi ci to coś? Heniu akurat do dobrych wniosków dochodzi. Łysy
  • Odpowiedz
@Wykopkidwa: o czym ty do mnie piszesz mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie mam pojęcia z jakim ona znanym aktorem była, skąd te info? Skąd, z sufitu to wziął czy skąd? A może z prezydentem dudą się spotkała?
Długi w Polsce: mogę się domyślać i dopisywać wielu rzecze, ale faktów nie znam.
Jak są dostępne info to chciałbym je zobaczyć. A ten mi wyjeżdża że jestem
  • Odpowiedz
@kaszanka5555 ja mam tych wariatów na czarno, dlatego nawet nie wiem o co chodzi. Heniu to chory człowiek na mitomanie, na wielu tagach chodzi i opowiada wyssane z brudnego palca kłamstwa.
  • Odpowiedz
heniek jest hory ale mnie i tak najbardziej fascynuje, że pół tagu łyka te pierdy powtarza i przedstawia jako przykłady czy prawdę i tak właśnie tworzą się tutaj mity z #!$%@?, następni zaś powtarzają po klapku jakieś zwidy i przedstawiają jako fakt. Ogarniętych i obiektywnych to tu jest może z 10 osób a resztą da się kręcić jak grazynami spod gniota klapka
#!$%@? łysy później odpala lajta mówi że tu jest jakaś
  • Odpowiedz
@kaszanka5555: Kurde... Jak zacząłem czytać to gdzie mnnie pierwszy raz typ oznaczył to straciłem chęć do oddychania xD
Wrzuciłem typa w obserwowane bo wrzucał jakieś screeny i pierdoły że gada z Twarożkiem :D
I tyle elo, koniec dramy xD
Zapraszam do Jarocina z butelką wódki na weryfikację ^^
  • Odpowiedz