Wpis z mikrobloga

Myślę nad mieszkaniem w #swojczyce i pytanie do osób które tam mieszkają bądź mieszkały. Jak wygląda codziennie dojazd do centrum #wroclaw w dni robocze? Mieszkanie i okolica piękna, ale zastanawiam się ile czasu spędze w aucie lub MPK kosztem pięknego mieszkania i okolicy. Ma ktoś doświadczenie w tym zakresie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@PanJson: No siema, mieszkam tu 4 lata już i opowiadam jak tu się żyje, otóż : tak sobie. Korki są koszmarne, od czasu przywrócenia lini kolejowe Jelcz Laskowice - Wrocław główny - jeszcze gorzej. Pociągi śmigają dosyć często co sprawia, że zamykane są dwa szlabany już dość zakorkowanej drodze. Jeśli chodzi o skomunikowanie to masz 4 opcje. Wspomniany już pociąg, ze stacji Swojczyce ma Główny jedzie ~25 min. Autobus 115 i
@PanJson to niech zrobi prawko :P

@pan_koracz ech, mieszkam za Dobrzykowicami i myślałam, że będzie coś lepiej w godzinach szczytu na tej trasie XD No nic, i tak pracuje zdalnie i do miasta wjeżdżam tylko okazyjnie
@PanJson: ja mieszkam przy tej ulicy właśnie gdzie zrobili te kurniki. Panie, tam są tereny zalewowe i to tak że na roztopy łabędzie pływały.Te osiedla na dzialoszyńskiej budowali szybciej niż w simsach. Dodatkowo spójrz na to, że ulica Byczyńska nie jest przystosowana w ogóle do takiego ruchu, korki będą już do wyjazdu z samego osiedla. Na samym końcu Byczyńskiej jest stacja naprawy samochodów ciężarowych i już teraz jak się jeszcze jakiś
@PanJson 10 km dalej, za granica Wro, kupiłam dom jednorodzinny za 670k. A tutaj mieszkanie 3 pokojowe na zadupiu, gdzie i tak bez auta się nie ruszysz, kosztuje 700k.