Wpis z mikrobloga

@Ca_millo: ta, przez bardzo długi czas się nimi cieszyłem. mniej więcej do momentu, w którym ogarnąłem, że to ostatni etap nauki, w którym szło mi dobrze. i to bynajmniej nie przez wzrost poziomu trudności
  • Odpowiedz
@Ca_millo: Miałem odrobine więcej od Cb, około 32-34 o ile pamiętam z obu częsci. Wyniki idealne dla przegrywa. Za malo żeby iść do dobrego ogólniaka z kumatymi normikami, za dużo żeby iść do zawodówki z sebastianami..
  • Odpowiedz
@Ca_millo: zrobiłem top 10% w kraju, aż mnie i kilku innych, którym sie udało to zrobić zaprosili na jakieś spotkanie z władzami powiatu
  • Odpowiedz
@Ca_millo: ostatnio jak sprzątałem w papierach to znalazłem i teraz chciałem zrobić zdjęcie to oczywiście już nie mogę znaleźć
ale jak zawsze tam było że historia dobrze
polski i przyroda w miarę
angielski słabo
a matematyka kompromitacja przygłupa
  • Odpowiedz
  • 1
@Nieznajomy_U_Bram: Ja się staram mieć zawsze porządek w dokumentach, żeby potem nie szukać... Świadectwa szkolne w jednej teczce, pity /umowy o pracę/świadectwa pracy w drugiej, a jakieś inne dokumenty w trzeciej...
  • Odpowiedz
@Ca_millo: no właśnie ostatnio robiłem porządki i wszystkie moje dokumenty z takiej ogólnej rodzinnej komody z dokumentami przeniosłem do swojej półki tylko gdzieś pierdzielnąć musiałem ten test
obstawiam że go przez pomyłkę tam zostawiłem w ogólnej teczce z dyplomami
  • Odpowiedz
@Sinity ale to matura je. wyżej wstawialiśmy egzaminy gimnazjalne

ale no bardzo podobne wyniki do moich, choć sporo ładniejsze. też #!$%@? matma rozszerzona a na informatyke podchodziłem dla sportu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz