Wpis z mikrobloga

skoro #gonciarz zamyka firme, to podejrzewam, że chce żyć teraz tylko z #polskiyoutube ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale chyba nie ogarnia tego że starzy #youtuberzy nie wracają już do swojego piku
tzn. pozostaje im już tylko zrobic z sibie posmiewisko na jakiejs nowej gali w klatce
widziałem, że krzysztof wrzucił nowe materiały z podróży, opowiada w nich jak zwykle o sobie
co by nie robił to oglądalność nie wróci - jak się mylę to mnie wyjaśnijcie
misiekpanc11 - skoro #gonciarz zamyka firme, to podejrzewam, że chce żyć teraz tylko ...

źródło: pistacja_2023

Pobierz

czy podskoczą mu wyświetlenia

  • nie wiem 9.4% (12)
  • a gdzie tam, bedzie coraz gorzej 82.0% (105)
  • ta, jest szansa ze filmy beda popularniejsze 8.6% (11)

Oddanych głosów: 128

  • 4
  • Odpowiedz
@misiekpanc11: Ostatnio Kasia, która wraz z Gonciarzem była współwłaścicielem Tofu Media przeniosła się do Stanów, wydaje się że na stałe. Wygląda na to, że ostatnie miesiące spędziła na domknięcie różnych spraw w Polsce, zakończyła wynajem mieszkania w Warszawie, oddała swoje koty i tak dalej. Zamknięcie Tofu Media Polska zbiega się idealnie z jej wyprowadzką do Chicago.
  • Odpowiedz
@misiekpanc11 dodam tez ze Tofu w Japonii już jakiś czas nie działa. Po linkedinie widać ze pracownicy dawno spuszczeni w kiblu. Pracownicy Tofu w Polsce tez w kiblu już maja inna robotę i elo. To było skazane na smierć.
Gonciarzowi zostały #!$%@? filmy których nikt nie ogląda. Żaden z niego milioner.
  • Odpowiedz