Wpis z mikrobloga

#hotelparadise heloł "stara gwardio" szydery... przechodziłem obok z tragarzami i wpadłem na chwilę. W kwestii Wentyla to dla mnie nadal był, jest i pozostanie debilem...
Teraz pytanie do szanownych tagowiczòw, czy pamiętacie jak Grzesiula mówił że ma kilka opcji na walkę dla dużej freakowej organizacji i że się do niego odzywają?
Właśnie takowa się do niego odezwała i został prowadzącym jakiejś piątoligowej federacji MMA kurła VIP. Niestety,a raczej stety nie oglądałem jego występu w tej roli i uchy mnie więdnąć nie będą. Zresztą on jest jednym z powodów dla których odbiłem z HP.
Pozdrawiam
  • 6
@Kakarot_Z: patrząc na hierarchię freakowych gal mma to jeśli pomiędzy fame mma i prime mma masz przepaść na korzyść fame, to pomiędzy prime mma a tym vip mma Ventyla masz jeszcze większą przepaść na korzyść prime. Kanał tego badziewia YT obserwuje 8tyś osób, zatem nie zdziwię się jeśli większość prawie za darmo będzie uczestniczyła w tej gali. Uczciwie trzeba powiedzieć że Ventyl będącym prowadzącym tego gówna jest najbardziej rozpoznawalną postacią gali
@Rosalinea: kofana moja, nie dałem rady. Wybacz, ale dawka żenady jaki zaserwowano w tej edycji HP jest nie do rozchodzenia...ba, powiem nawet więcej, sam troglodyta wentyl znacznie przekracza normy, które można uznawać za nieszkodliwe
¯\(ツ)/¯
Tak jakoś się złożyło, że uciekło parę odcinków, a człowiek niechętnie chciał to nadrabiać, i czar prysł. Ta edycja jest zyebana totalnie, a "gwiazdy" w nich...heh szkoda prądu na taką wersję HP. Nie ukrywam że brakuje
Słyszałam w tym tygodniu bezpośrednio od uczestniczki HP ze mają kilkuletnie zakazy występowania w tego typu galach i innych programach reality, no chyba, że dobrze posmarują.