Wpis z mikrobloga

@Wolnyityle: jak chcesz pograć w jakieś mario czy inne pokemony to spoko, dodatkowy plus to sporo gier ruchowych więc dla dzieci albo na impreze jak znalazł, innych dużych gier praktycznie nie ma, a jak są to w marnej jakości albo w 15 fps xd
  • Odpowiedz
@Wolnyityle: jak w ogóle nie będziesz używał jako przenośny to moim zdaniem nie. Chyba, że byś znalazł jakiś tani model z uwalonym ekranem i/lub baterią i po prostu grał na TV.

Sprawdź sobie najpierw listę gierek co cię faktycznie interesuje.
  • Odpowiedz
@nietopies jak innych dużych gier nie ma, przeczytałeś to na forum gryonline? :D Wiedźmin, seria Xenoblade, Persony, SMT V, Zeldy z otwartym światem?! Mogę jeszcze wymieniać. A gier ruchowych wcale tyle nie ma, to nie Wii. W 15fps zdarzą się, np. nowe poki mają problemy z płynnością ale to są wyjątki.
  • Odpowiedz
@Wolnyityle: na pewno jest sporo exclusivow które warto na tym sprzęcie ograć. Jeśli ma służyć jako konsola stacjonarna to imo niezbyt gra warta świeczki. Sam korzystam głównie z trybu handehelda ale telewizor zdecydowanie się przydaje jak chce pograć w jakieś gry ze znajomymi w trybie wieloosobowym. Myśle że do gier stacjonarnych są lepsze alternatywy jak nawet PS4, chyba że naprawdę zależy Tobie by pograć w Mario czy inne Pokemony. Wtedy
  • Odpowiedz
Macie switcha?


@Wolnyityle: Nawet dwa.

To powiedzcie jak działa i jak sie gra w stare mario z tego ich sklepiu i oprócz abonamentu na np. mario64 płaci się dodatkowo?


@Wolnyityle: Super Mario 64 jest dostępne w ramach abonamentu Nintendo Switch Online z Expansion Pack'iem lub w limitowanej wersji pudełkowej, która ostatnio dość mocno podrożała.
  • Odpowiedz
  • 0
Czyli stare mario sa w abonamencie a jak z płynnością i grywalnością takiego starego mario?

Jak się gra na tych tycich joy-conach jest to wygodne? (Gra we 2)
  • Odpowiedz
Czyli stare mario sa w abonamencie a jak z płynnością i grywalnością takiego starego mario?


@Wolnyityle: z płynnością i grywalnością nie ma problemu zwłaszcza jeśli grałeś na oryginalnym Nintendo 64. Dla nowych graczy problemem może być kamera, która jest dokładnie taka sama jak w oryginale.
  • Odpowiedz
@Wolnyityle: mam switcha. Dla mnie to jest świetna konsolka ale mi od zawsze wygodniej się grało na handheldach niż telewizorze, bo w domu zawsze jeden odbiornik mieliśmy, więc cieżko było mi się zagrywać długie godziny. Abonamentu nie mam, ale wiem że w nim dostaje się sporo klasyków z lat 90 i z tego co wiem działają one git na Switchu. Konsola jest spoko pod tym względem, że wyciągasz z niej
  • Odpowiedz