Wpis z mikrobloga

Pierwsza strona Reddita

Ameryka ma Ukraińców w dupie. Nas, podobnych Słowian też będzie mieć w dupie, gdy coś się wydarzy konkretnego. Taka jest smutna prawda. Trochę Biały Dom pobrzdąka, #!$%@? głupoty i tyle. Nawet po cichaczu nic nie wyśle. Przez całe te protesty USA nie miały kompletnie nic w wiadomościach, już więcej było o Tajlandii. Dopiero teraz, gdy BBC podchwyciło temat, korporacje z USA zaczynają o tym nadawać.

To już nie jest Ameryka Reagana, to Ameryka, która w dupie ma Europę, a zwłaszcza Centralną.

Mam nadzieję, że przekonam tym część mirków co do tego, że nasze bezpieczeństwo powinno leżeć paradoksalnie w rękach Niemców, nie USA. Niemcy to powinny być nasz strategiczny partner. Jak oni idą na wojnę, to i my. Jak my, to i oni.

Wtedy nie pojechalibyśmy jak debile do Iraku, a w zamian skapnęłoby nam trochę tortu z Afryki.

Niemcy jedynym skutecznym strategicznym partnerem Polski. Tyle mam do powiedzenia

#ukraina

#usa

#taktyk
Nuuk - Pierwsza strona Reddita



Ameryka ma Ukraińców w dupie. Nas, podobnych Słowia...

źródło: comment_5tkZVRg8r53GdTM5MAhkIENiUPlJY51O.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Pierwsza strona


@Nuuk: xD nie ma co patrzeć na pierwszą stronę. Reddit jest po to, żeby mieć spersonalizowaną stronę główną ;] Na głównej to głównie śmieszkowe obrazki.... Nie ma to jak oceniać po reddicie. Btw, Ty się interesujesz tym co jest 3000 km od Ciebie, np Irak, a oni mają się interesować tym co jest 6000 od nich?
  • Odpowiedz
@Koller: a czy ja mówię, że mają? Napisałem jak jest i jaka powinna być nasza strategia w związku z tym. Fakty są takie, że kiedyś USA się bardziej interesowało Europą, teraz mniej.
  • Odpowiedz
@Nuuk: nie znam aż tak dobrze historii ale jeśli ktoś się kimś interesuje, to przeważnie chodzi o interesy. Widocznie ważniejsze teraz są dla nich np Chiny czy inny kraj.
  • Odpowiedz