Wpis z mikrobloga

@entreal: takim sposobem jakim od 4 lat zawsze te same osoby są w top 3, i do tego były przyłapywane na posiadaniu większej liczby punktów niż przewiduje regulamin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta gra to cyrk, szczególnie teraz jak okroili pulę nagród połowę, kwotowo i ilościowo,
  • Odpowiedz
  • 0
@saligia: mając 3 próby, nie zawsze robiłem 6/6 pytań poprawnie, bo 'coś źle kliknąłem', tym bardziej jest mi trudniej uwierzyć, że ktoś robi te losowe na wszystkich etapach w 14 sec.
no nic, topki może nie ma, za to w top183 się załapałem.
  • Odpowiedz
no ja też podziwiam i gratuluję że wygrywają oszuści, ja ze wszystkimi poprawnymi odpowiedziami ze wszystkich quizów nie załapałam się nawet na zegarek, bo mój czas był dużo wyższy niż 14, 16 sekund :/ a niestety w tyle to nawet się nie da przeczytać wszystkich 5 pytań
  • Odpowiedz
  • 0
@saligia: Skad dostep do wszystkich pytan, robilem ze znajomymi i w czworke, zawsze 3 z 5 pytan bylo inne. Nie mowie o tych 6 pytaniach do ktorych sa 3 podejscia, bo tam zawsze jest to samo pytanie. Ciezko uwierzyc, ze ktos wykrecil 14 s na calosci.
  • Odpowiedz
  • 0
@marta-debora: Na calej letniej grze, 2x przegralem o 2-4 sekundy, co skutkowalo 2x30 punktow mniej i w dodatku gdzies jeszcze ucielo jakies punkty, po zakonczeniu ostatniego etapu w okolicach 180 miejsca
  • Odpowiedz