Wpis z mikrobloga

Jest jakaś teoria spiskowa czemu owsienko po wyprowadzce z kostrzyna takie gruzowe zespoły zaprasza? Wiadomo fajnie się patokempinguje przez pare dni, ale dawniej to szlo jakis fajny zespol z 1 czy 2 ligi w miedzyczasie obczaic, a teraz to jakieś juwenaliowe gówno albo boomerzy o których istnieniu pamięta chyba tylko owsiak i najbardziej wtajemniczone kuce. Wygląda to trochę tak jakby po przeprowadzce budżet festiwalu poleciał na łeb.

Za darmo to wiadomo, że nie będzie z tego wacken czy hellfestu, ale jeszcze nie tak dawno chociaż headlinerzy byli #!$%@?/solidni a i na malej scenie trafiały się fajne rzeczy.

#polandrock #woodstock
  • 11
  • Odpowiedz
@SobanDELUX też kiedyś myślałem że bez wielkich gwiazd to niezbyt jest po co jechać ale przekonałem się że na tych mniejszych zespołach można bawić się tak samo dobrze a czasami nawet i lepiej bo nie mam poczucia takiej "masówki"
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY to jeszcze zależy czy się chla czy się nie chla. Bo jak się nie chla to serio po 2 dniach się nudziłem (pojechałem we wtorek a w piątek wróciłem) Nie było sensu tam być. Epica niby znany zespół ale czy to chociaż 2 liga? nie sądzę. Jak w przyszłym roku nie dadzą porządnego lineup to jadę na 1 dzień i wracam.
  • Odpowiedz
Ja to się zastanawiam czy to lotnisko by wytrzymało tyle ludzi xD, jak już teraz przy tym line upie było praktycznie całe zapełnione. Ludzi o wiele więcej niż rok temu. Wstaw jakieś lepsze zespoły i będzie powtórka z Prodigy.
  • Odpowiedz
@SobanDELUX: Można to tłumaczyć wzrostem cen energii, organizacji, wszystkiego ogólnie i po części dlatego budżet nie wytrzymuje zapraszania gwiazd.
Druga, a może nawet na pierwsza sprawa jest taka, że do Czaplinka przyjeżdża dużo mniej ludzi niż do Kostrzyna, więc zapewne browar i gastro nie dają już takiego "wpisowego" jak kiedyś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Megasuper: no ja mam tak jak ty. byłem gdzieś na 10 edycjach i chlanie kilka dni do utraty przytomności mnie juz nie bawi, wiec w te edycje czaplinkowe mam #!$%@? przez marną muzykę.
  • Odpowiedz