Wpis z mikrobloga

Kult Leppera w konserwatywnym środowisku to chyba największy absurd w polskiej polityce. xD

2001:
Lepper: mam dowody na przekręty polityków z SLD i PO, wzięcie przez Olechowskiego łapówki w dniu X w miejscu Y oraz na testowanie wąglika na krowach w Klewkach przez talibów
politycy, media, opinia publiczna: pokaż te dowody
Lepper: no tak było, nie zmyślam, dowody pokażę w swoim czasie xD
Andrzej Olechowski: typie, ale wiesz, że w podanym przez ciebie dniu nawet mnie w Polsce nie było? xD

2002:
okazuje się, że rzekomy informator Leppera Bogdan Gasiński jest znanym oszustem
Lepper: poker face

2004:
Lepper domaga się wprowadzenia 50% podatku dochodowego dla osób zarabiających powyżej 12K miesięcznie i ostro jedzie po Platformie za propozycję podatku liniowego (a 10 lat później jest propsowany przez kuców xD)

2005:
pojawia się info, że w 2002 roku w Starych Kiejkutach powstały tajne więzienia CIA w których więziono talibów
szury: widzicie, Lepper miał rację z tymi talibami (po prostu pomylił mu się rok 2001 z 2002, Klewki ze Starymi Kiejkutami a testowanie wąglika z więzieniem talibów, ale cała reszta się przecież zgadza, bo w obu historiach występują talibowie)

2006:
Lepper zostaje skazany za pomówienie pięciu polityków. W trakcie procesu nie ujawnia żadnych dokumentów potwierdzających swoje twierdzenia.

2007:
Lepper: to Ziobro ostrzegł mnie o prowokacji CBA
politycy, media, opinia publiczna: przecież to bez sensu, po co miałby ciebie ostrzegać skoro sam tą prowokację organizował i nawet ciebie za bardzo nie lubi? xD Daj jakiś dowód.
Lepper: dobra, dobra, ja swoje wiem

2008:
rozpad Samoobrony, część ważniejszych polityków zakłada Partię Regionów (gimby nie znajo)

2010:
Lepper dostaje 1,28 % w wyborach prezydenckich

2011:
śmierć Leppera
szury: załatwili go, bo za dużo wiedział i chciał to ujawnić, tak było, nie zmyślam

2023:
szury: Lepper to wielki Polak, wybitny polityk, mąż stanu, patriota, filantrop, erudyta, akrobata, drugi Kościuszko i Pilecki w jednym, wszyscy się go bali, 100 osób chciało go zabić, był niebezpieczny dla układu

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@falden: Gnój i degenerat, który znacząco przyspieszył sprowadzenie poziomu debaty publicznej i polskiej polityki do rynsztoka. Awanturnik, cham i prostak w garniturze, degenerat, który wprowadził do sejmu sforę złodziejaszków, tępaków i prostaków. Jedna z najobrzydliwszych postaci polskiej polityki po 89'. Gardzę.
  • Odpowiedz
@Hieronim_Berelek: Róża Żarska, Ryszard Kuciński, Jerzy Wyszkowicz, Wiesław Podgórski... doradcy, działacze lub obrońcy sądowi. Nie trzeba wierzyć w szurskie teorie żeby stwierdzić że tych dziwnych przypadków w tamtych latach było ciuteńkę za dużo.
  • Odpowiedz
@eeehhh: i na co umarli? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo np. Róża Żarska umarła od choroby nowotworowej

Róża Żarska – polska polityk, radca prawny, adwokat, była członek Trybunału Stanu. Wielokrotnie była obrońcą Andrzeja Leppera w procesach sądowych. Umarła w Warszawie z powodu choroby nowotworowej,
  • Odpowiedz
@Hieronim_Berelek: Przecież ją dostałeś. Wszytko nagłe samobójstwa, nagłe ataki serca i nagłe nowotwory. Po co się więcej produkować i tracić czas na klepanie w klawiaturę skoro i tak wszystko wyśmiejesz i oplujesz, nawet nie dając żadnych kontrargumentów.
  • Odpowiedz
  • 1
Wiesław Podgórski.


@eeehhh:

Początkowo cyrkowiec – clown Crico, później – największy w historii Polski wystawca i właściciel Cricolandu. Miał dwa stacjonarne lunaparki i cztery
  • Odpowiedz
@Hieronim_Berelek:

powodzenia w szukaniu dalszych spisków xD


A dzięki, wzajemnie. Powodzenia w wyśmiewaniu wszystkich dziwnych śmierci i to nie tylko w temacie Samoobrony ale wszystkich już od czasów FOZZu, wszystkich z lat 2009-2013 i obronie wszystkich, którzy z tego mieli
  • Odpowiedz