Wpis z mikrobloga

nie przypominam sobie obecności bardziej nienaturalnej, spiętej i nielubiacej się z kamerą postaci w reality show


@ChicaNaWykopkach: Za to taka postać występuje jako polityk w co drugiej audycji z gadającymi głowami. Jak napisałeś o tym, jak bardzo on się nie nadaje do tej roli, to od razu mi przyszedł do głowy polityk, który z mowy ciała mi go przypomina, który ma władzę i majątek.
@Kde2301 jeszcze nie dobrnęłam do pandory, bo zasnęłam zaraz po wywodach Maurycego. Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że nie jest przygłupem. Jednocześnie zgadzam się, że nie jest szczególnie bystry. Poza tym konformistyczny, dopasowujący się do otoczenia, totalnie nijaki, sztuczny, niezabawny i nie umie w riposty. Jest totalnym beciakiem i nie widzę w nim żadnych cech, które predystynowalyby go do "wielkich celów". Ma już te 26lat i powinien umieć podejść do siebie w sposób
@ChicaNaWykopkach: chłop jest w ogóle odklejony. niby kopie jakieś tam kryptowaluty, kreuje się na kryptobro, w jednej wypowiedzi mówi, że chciałby zmieniać świat i coś dla świata robić, a zaraz potem, że trzeba się dostosować do zasad i nic nie zmieniać, bo to bogaci rządzą światem XD on jest jak typowy bananowy dzieciak, który chce mieć hajs, ale nie chce się narobić
@ChicaNaWykopkach: może i nie gra pierwszych skrzypiec w programie, ale skąd możesz wiedzieć kim nie będzie… Młody facet, który sobie marzy o „wielkich celach” i dla mnie to super, że jakieś ma. Irytuje Cię najbardziej, że próbuje się kreować na kogoś kim nie jest i nie będzie ale tez nie wiesz dlaczego aż tak - ja bym to przemyślała, bo czesto najbardziej irytują nas w innych rzeczy które są związane w
@Czyps-czyps ja mu nie odmawiam sukcesu w jakiejś dziedzinie, ale on wyraźnie wspominał o influencerce. Oczywiście czasy mamy straszne, i nawet patusy stają się influencerami. Ale Maurycy to jest gość z zerową charyzmą :) jednocześnie nie jest laską, której młode i jędrne ciało w tym celu wystarczy. Natomiast jeśli myśli o poważnym biznesie, to jesli jedyna motywacją są cele, które wymienił, to rzadko to się udaje. To może być chciany lub niechciany
@Czyps-czyps: ja nigdzie nie napisałam, że to coś złego, tylko wyraziłam swoją opinię ????‍♀️ i niech sobie marzy o czym chce, może nawet też by mi czymś zaimponował, ale na ten moment powiedział tylko, że ma te "wielkie" cele - chce być sławny i bogaty, no proszę Cię X"D. Super by było, jakby opowiedział o czymś konkretnym, co robi albo co planuje, wtedy by można było go podziwiać. A tak