Wpis z mikrobloga

@DarthZbuk:
Nie wiem. Siedzi całymi godzinami w tym fotelu,wstanie na chwilę i spowrotem. Albo na łóżko i dalej noga na wyrze. Do tego z myciem problem,oszczania zalicza non stop. Jak się nie oszcza,to usiądzie na oszczany fotel jacy i się jakiś syf wdał. Już kiedyś się dziwiłem,że on w tym syfie żadnych zakażeń nie łapie
  • Odpowiedz
@hawajz: @LenoV12 @DarthZbuk @anitol @palalalala @DarthZbuk @jotam_39 @Kolekcjoner_dusz to nie sa zadne siniaki .. to sa wybroczyny alkoholowe .. watroba juz mu siada na dobre i juz nie trawi alkoholu. Proponuje powiedziec tym na discordzie zeby wezwali mu pogotowie i do szpitala na odtrucie. i zero alkoholu jak chce zyc. Ja nie znam ich discorda nie mam zadnego tam kontaktu. Jak mu nie pozmozecie to chlop zejdzie z tego swiata. Ja
  • Odpowiedz
@CodexGigas: właśnie przekazałam tam Twoją wiadomość. Ale naprawdę wątpię, że to coś da. Oni tak gadają na tego Andrzeja, a dzięki niemu, to chłopcy jeszcze w miarę funkcjonują. I człowiek jakiś troszkę spokojniejszy, że ktoś nad nimi czuwa.
  • Odpowiedz
@skun6969: Dzieki

Przekaz im ten link co napisalem i jeden Mirek mnie poparl drugi nieswiadomy wyzwal od cymbala ;)

https://wykop.pl/wpis/72268889/a-temu-co-sie-w-noge-stalo-danielmagical#255508391

Mozesz im przekazac ze jak nie pojedzie na odtrucie do szpitala bo slabo sie czuje to niech ten Andrzej kupi im Heparegen na recepte ale jak poprosi w aptece to mu wypisza recepte bo jest taka mozliwosc jak lek jest potrzebny a aktualny stan zdrowia wymaga tego leku i nie musza
  • Odpowiedz