Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Co sądzicie o tym, że Wixon może być damą do towarzystwa? Komentujący na jej IG też to zauważyli. Jej życie to ciągła impreza w eksluzywnych lokalach i wakacje w różnych miejsca świata w otoczeniu podejrzenie wyglądających mężczyzn o wyglądzie szejków dubajskich. Chyba łatwo domyślić się, co jest grane, sama mówiła przecież, ze nigdzie nie pracuje
  • 11
  • Odpowiedz
@EllaEn: nie zdziwiłbym się jakby dosłownie każda z nich w mniejszy lub większy sposób to robiła (oczywiście odpowiednio sobie racjonalizując że to nie jest prostytucja)
  • Odpowiedz
@EllaEn: Czy ci znajomi się powtarzają czy za każdym razem nowy zestaw? W sumie tu już wcześniej ktoś zauważył że spiknęła się z Wiktorią Dolińską.
  • Odpowiedz
@EllaEn Moim zdaniem Wixon jest ostatnia osoba która bym oskarżyła o to, mnie tak nie pasuje ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Bardziej skłonna jestem sądzić ze jej rodzina robila jakieś szemrane interesy i stąd jej się powodzi, ojciec jej jest Rosjaninem , coś kiedyś więcej słyszałam o jej historii ale nie chce plotek siać bo nie pamiętam do końca
  • Odpowiedz
@Dewasta: To ja pisałem o WD - zostawmy ten temat - HP-AS już się kończy, nikomu w programie krzywdy nie zrobiła - niech każdy w swoim życiu robi co chce.
  • Odpowiedz
@kipman1: ...czyli coś może być na rzeczy, chociaż biorąc pod uwagę jej poczynania to ona chyba bardziej celuje w bycie dziewczyną jakiegoś bogatego faceta, a nie w to.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: ja też już pisałam, że po prostu jest córką bogatego tatusia, po co dodatkowe insynuacje. Niech gadają jak "złapią za rękę" czy co tam chcą.
  • Odpowiedz