Wpis z mikrobloga

#lotto #eurojackpot #wykopskubietotalizatora

Mam pytanie do nalogowych graczy tudziez matematykow statystycznych. Jak lepiej zagrac w jackpota, zeby byly wieksze szanse na wygrana?

Kupic 2 losy systemem 6+2 za okolo 150 zl czy 12 losow zwyklych 5+2 tez za zblizona sume? Na chybil trafil rzecz jasna.

Drugie pytanie to brac na jednym kuponie czy kazdy zaklad na oddzielnym? Niektorzy praktykuja oddzielne losy twierdzac, ze tak jest lepiej.
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@Ytaremtujest: Loteriade #!$%@?. A jakie sa argumenty na to, ze lepiej kupic 12 zwyklych niz 2 systemowe?
Ja mam taka rozkmine, ze jak system widzi, ze ktos gra systemem to jest bardziej przychylny bo ktos sie wykosztowal. Ale z drugiej strony moze tez byc tak, ze stwierdzi, ze ktos ma duzo luznej kasy bo na systemy go stac i bedzie mniej przychylny XD
I tak to wszystko jest scamem a
  • Odpowiedz
  • 0
@ralfek: Kiedys korzystalem z jakis generatorow i #!$%@? to daje.. Samemu tez takie miksy moge pozakreslac.
W pytaniu bardziej mi chodzi o tendencje systemu losujacego,. Np jak widzi kupony systemowe to generuje wiecej trafnych liczb w losowaniu dla takich kuponow niz dla zwyklych albo na odwrot. Dlatego jak sa jacys nalogowi gracze to niech powiedza czy czesciej maja wygrane gdy graja system czy bez czy nie ma zasady.
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: nie możesz sam tak zakreślić ponieważ ludzka kogniwistyka na to nie pozwala :) są na to twarde dowody naukowe, ze tego typu generator jest lepszy od ludzkiego kreślenia i koniec

co znaczy według ciebie generowanie trafnych liczb? uważasz, że losowane liczby są zmanipulowane?
  • Odpowiedz
  • 0
@ralfek: No raczej! Od kiedy nastala era komputeryzacji i systemow, to jak w kazdym kasynie maszyna jest nastawiona na zysk dla kasyna i generuje takie liczby ktorych bylo jak najmniej. Dobrym przykladem jest to, ze w przeszlosci w polskim lotto co losowanie padaly glowne a kumulacje byly raz na ruski rok. Teraz jest odwrotna tendencja wiec nie wierze w to ze nie jest to kontrolowane
  • Odpowiedz
  • 2
@ralfek: A u Ciebie skad takie przekonanie? Wedlug mnie to przedewszystkim oplaca im sie oszukiwac. Nie masz mozliwosci sprawdzenia czy te miliony rzeczywiscie wygral zwykly gracz czy kuzyn, wujek, siostra prezesa. Bo takie #!$%@? wygrane typu 20 tys. czy 5 tys. na pewno zgarniaja zwyklaki. A te miliony to tylko napisy na plakatach i stronie internetowej. Ludzie sa podli z natury a oszukiwanie maja w genach odkad ewka zezarla zakazany
  • Odpowiedz
@ralfek: "to nei jest kwestia wiary, a faktow i oplacalnosci, nikomu nie oplaca sie oszukiwac w loteriach"
Jakoś w loterii paragonowej znaną na całą Polskę potrafili zrobić wałek a nagroda była 100x mniejszej wartości niż wygrane lotto
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: chłopie oni na tym tyle zarabiają że nikt by nie ryzykował dla kilku milionów uspokój sie i ochłoń bo widzę wszędzie klepiesz jacy to nie są źli a sam w to grasz XD . z takim podejsciem nigdy nic nie wygrasz taka prawda wszędzie oszuści i teorie spiskowe a ty wiesz wszystko najlepiej
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: moje podejście jest takie za komuny może i walili wały lecz teraz sądzę że jest zupełnie inaczej . Nawet spójrz na to z tej strony jak mogliby ukrywać taki wał różne polskie rządy od tylu lat na moje jest to nie możliwe . Oczywiście teorie spiskowe zawsze były i będą obecne w życiu publicznym ale nie ma co wszystkiemu przypisywać drugiego dna. Trzeba liczyć na szczęście i dobry los
  • Odpowiedz
  • 0
@Harpunnik_Dally: Na szczescie i dobry los to mozna bylo liczyc wlasnie za komuny gdy dzieciaczki losowaly kulki recznie a co losowanie padala glowna. Teraz gdy nad wszystkim trzyma piecze algorytm, ktory ma zarabiac dla totalizatorow to w cuda nie wierze. Z reszta taki totalizator sportowy chyba nie podlega kontroli NIK tak jak orlen wiec nawet jak sa niescislosci to sie o nich nie dowiemy.
  • Odpowiedz