Wpis z mikrobloga

Jak skutecznie odpowiedzieć na zarzutki w robocie czemu nie biorę nigdy urlopu i nie wyjeżdżam, bo po pierwsze nie mam znajomych, po drugie dziewczyny, po trzecie samotne życie nie nauczyło mnie czerpać przyjemności z podróżowania i po czwarte - bo jedynie kupienie sobie kiedyś domu może mi dać jedyna możliwość poprawienia sytuacji?

#przegryw
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@LonNon: ponieważ ludzie czuli by się niekomfortowo ze świadomością pracy z jakimś dziwadłem. Staram się nie mówić, o moim prywatnym życiu w robocie, więc praktycznie nic o mnie nie wiedzą bo dyskutuje jedynie o rzeczach - grach, muzyce, filmie, a nie o przeżyciach - podróżach, imprezach, etc.

Jakbym wyskoczył z czymś takim, szczególnie w miejscu gdzie trzeba przyodziać maskę neurotypicznego żeby przeżyć, to by mnie #!$%@? w moment.
  • Odpowiedz
  • 0
@ProfesorWilczurOfficial: w sensie odludkiem i tak będę bo z natury jestem dziwny i mało dynamiczny, zależy mi tylko żeby przestali na to mi zwracać uwagę, nie mam z kim jeździć i tyle, jak wezmę urlop to będę 2 tygodnie grał i spał I po co mi to
  • Odpowiedz
@Mazurroo: Powiedz prosto z mostu że urlopy Cię nie kręcą i masz je w nosie, poza tym, to jak spędzasz czas to twoja sprawa, znam wielu którzy pojadą do Turcji czy innego kraju za jakieś marne grosze i myślą że złapali Boga za nogi albo że są lepsi od innych.
  • Odpowiedz