Wpis z mikrobloga

Ja widzę duże szanse na wygraną Ferrariego. Na pewno kurs 2.35 jest warty zagrania. Nie wydaje się, żeby matryca marzeń była znacznie lepsza od Błońskiego o ile w ogóle, a Ferrari całkowicie zdominował Oskarka. Tańcula nie wygrał z nikim poważnym może oprócz Alana na pierwszej gali ale wszyscy dobrze wiemy że Kwiecińskiego tam nie było mentalnie. Dużo młodszy Wiewiór dominował siłowo Aroya, a wydaje się że Ferrari dysponuje większą tężyzną niż Wiewiórka. Jedyne gdzie widzę jakiekolwiek szanse dla marzyciela to próba przeleżenia pojedynku co wydaje się mało prawdopodobne, bo tak jak wspomniałem Ferrari jest silny + nie ma już takich tragicznych zapasów odkąd przygotowywał się do walki z Łaszczykiem.

To jak Tańcula wczoraj zareagował na wiatraki Ferrariego też pokazuje że może nie być gotowy na taki chaotyczny styl walki. W końcu szykuje się do profesjonalistów w KSW( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
Pobierz
źródło: cokolwiek sie wydarzy
  • 2
@ezma: ja uważam, że dużym faworytem jest Tańcula, Ferrari olewa treningi, od walki z błońskim imprezował w hiszpanii, vegas, i teraz wskakuje na ostatni miesiąc, Tańcula jednak regularnie od 4 lat trenuje