Wpis z mikrobloga

@nozyczkisieodezwa płodów, jeśli już.
i decyzja należy tylko i wyłącznie do przyszłych (lub nie) rodziców.
Nie do was, ani nie do bozi.

pomarzyć zawsze można


mówisz, jakby w polsce nie dało się przeprowadzić aborcji xd

otóż uświadamiam cie, że można :)
zapewniam cie również, że po wyborach ta aborcja będzie dużo szerzej dostępna, czy wam się to podoba, czy nie ;)

I #!$%@? z tym zrobicie:)
@konrad_bolec: nie będzie dostępna szerzej. Może tylko w waszych snach i #!$%@? z tym zrobicie :)

Dziecko nie jest niczemu winne, żeby je zabijać bo nie chce ci się nim zajmować. Decyzja rodzica kończy się po 12 tygodniach. Dziecko z zespołem Downa też chce żyć.

Można przeprowadzić w Polsce aborcje tylko w przypadku zagrożenia życia matki oraz po gwałcie.
@nozyczkisieodezwa mam w #!$%@? twoje przekonania i podejście do życia xd nawet nie czytam tego wysrywu xd

A aborcję będzie można przeprowadzić w każdej klinice, na życzenie. i sramy na wasze przekonania, uczucia religijne i światopogląd. musisz się pogodzić z tym, że #!$%@? będziecie mieć do gadania.

trzask pękających prawackich dup będzie cudowny. muzyka dla moich uszu xd
@nozyczkisieodezwa

Dziecko z zespołem Downa też chce żyć.


przeprowadzasz z nimi wywiady w macicy i pytasz? nikt nie rodzi się, bo sam "chciał żyć" xD

Można przeprowadzić w Polsce aborcje tylko w przypadku zagrożenia życia matki oraz po gwałcie.


można też kupić tabletki poronne. najwyżej cię potem policja będzie #!$%@?ć w szpitalu robiąc gimnastykę korekcyjną xd
@konrad_bolec: mmmm miłosierdzie neuropków. Wysyłać oponentów do łagrów albo pod bagnet nieprzyjaciela. Pewnie na co dzień uważasz się za lepszego od pisiorów, którzy drą mordę na każdego kto ośmieli się mieć inne zdanie xD
@ciachostko jest akcja i reakcja.

przez lata był kompromis, ale prawackie odpady musiały przeciągnąć linę na swoją stronę.
Nie dziw się zatem, że teraz pójdzie to w drugą stronę. Ja nikomu swoich poglądów nie narzucałem i nadal tego nie robię. Jeśli nie dostrzegasz różnicy pomiędzy zmuszaniem kogoś do aborcji, a umożliwieniem jej wykonania, to nie mamy o czym dyskutować ;)