Wpis z mikrobloga

Dzień, w którym obce wojsko postawi stopę na nasz przylądek politycznej korupcji, kolesiostwa, złodziejstwa, rozdawnictwa, braku szacunku do obywatela, braku szacunku do jego zdrowia, braku morlanej oraz prawnej odpowiedzialności za działania rządu, policji, urzędników, sędziów, ministrów MSZ oraz MSW. Przylądek tak nieprzyjazny w stosunku do własnego obywatela, że ponad niego stawia interes obcego sąsiedniego państwa. Kupię bilet dalekoo na zachód i będę miał do powiedzenia tylko jedno w kwestii obrony tego burdelu:

#wojna #bialorus #ukraina #takaprawda #bekazpisu #polska
hugoprat - Dzień, w którym obce wojsko postawi stopę na nasz przylądek politycznej ko...
  • 6
  • Odpowiedz
@hugoprat: Obywatele płci męskiej dostaną zakaz opuszczania tego cudnego zakątku a o lotach zapomnij na kilka godzin przed wkroczeniem obcych wojsk, żaden cywilny samolot nie wzbije się w powietrze. Generalnie mam takie same podejście. Tylko do granicy zachodniej mam blisko. Czy to jednego kraju 1 czy 2 trasę mam obcykaną. Przejścia zamkną do 6 godzin. Będzie to wyglądać tak jak w w ukrainie. Także plan trzeba mieć przygotowany. Jak nie
  • Odpowiedz
@adracht: mnie najbardziej bawią wykopki, które mówią, że granicą będzie zamknięta i nigdzie nie pojedziesz. Jedno wielkie xD, wychowałem się przy granicy polsko-czesko-niemieckiej. Tego po prostu nie da się obstawić, zwłaszcza, że mają mieć miejsce działania wojenne, mobilizacja, kryzys. W takiej kudowie, nawet nie wiesz, że doszedłeś do Czech. Wokół Miloszowa, pozdro z pilnowaniem lasów i gór.
  • Odpowiedz
@kaczan34: Co innego jest dojść a co innego dojechać. Mnie bliżej do granicy PL/CZ/SK. Zapomnij, że grancie przejedziesz autem, a zwłaszcza SUVem. Będzie tak jak na UKR. Mężczyzn będą cofać. Choć, fakt że z chwilą agresji na ten skrawek głupoty i gałganerstwa całe to imperium POPISowskie zawali się jak domek z kart. Władza jak i wszystko pokazuje jak tu coś działa a w zasadzie nie działa nic. Wszystko co tu
  • Odpowiedz