Wpis z mikrobloga

Chcę przenieść/dodać gniazdko elektryczne. Aktualnie mam podwójne gniazdo w rogu pokoju za kanapą narożną 30cm od bocznej ściany, 27 cm nad podłogą, przez co nie ma do niego dostępu, żeby podładować telefon itp.
Zastanawiam się nad przeniesieniem go w lewo (żeby nie był za kanapą) i wyżej na wysokość oparcia. Inną opcją jest przesunięcie go jedynie w lewo i dodanie opcji pierwszej, czyli drugiego gniazda wyżej na wysokość oparcia, żeby były w jednym pionie. Pytanie jak najlepiej usytuować to gniazdo, żeby miało to sens?

#budownictwo #dom #elektryka #remontujzwykopem #pytanie
kamilukamilu - Chcę przenieść/dodać gniazdko elektryczne. Aktualnie mam podwójne gnia...

źródło: gniazdo

Pobierz
  • 3
Zastanawiam się nad przeniesieniem go w lewo (żeby nie był za kanapą) i wyżej na wysokość oparcia. Inną opcją jest przesunięcie go jedynie w lewo i dodanie opcji pierwszej, czyli drugiego gniazda wyżej na wysokość oparcia, żeby były w jednym pionie. Pytanie jak najlepiej usytuować to gniazdo, żeby miało to sens?


@kamilukamilu: sam musisz się zastanowić, czy wolisz mieć niewidoczne gniazdko, do którego każdorazowo trzeba sięgać za kanapę i gładką ścianę,
@kamilukamilu: Zostaw sobie to gniazdko, które już istnieje tam gdzie jest. Od niego sobie wyprowadź następne - jeśli o mnie chodzi to bym się nie pierdzielił i zrobił dodatkowe dwa: jedno na dole obok kanapy po prawej, a drugie tuż poniżej wysokości kanapy na ścianie, żeby się perfidnie w oczy nie rzucało, ale jednak dało radę coś podpiąć.