Wpis z mikrobloga

@Iatros97: Też zwróciłem na to uwage. Z jednej strony to smutne, że sie ktoś odkleił i nie widzi, że ktoś chce go naprostować (mimo to sam stale "naprostowuje" innych i wtedy nie mówi, że w osobie #!$%@? jest powaga i prawda) z drugiej strony napuszczanie na niego policji to świństwo i tyle. Czym innym jest mieć beke, czym innym nasyłać policje czy urzędy. Najgorszemu wrogowi bym tego nie zrobił. Tylko wmocniło
  • Odpowiedz
"Przestępstwa" popełnił jedynie formalnie, bo tak naprawde szkoda dla kogokolwiek z tego żadna. Ci sami ludzie (no prawie ci sami) którzy to "przestepstwo" zgłosili robią na tych odszkodowaniach ten sam biznes, co ci którzy doniesli na Marciniaka, to jest ta sama mentalność.
W tym przypadku nikomu nie zaszkodził, co z tego że to powiedział - dla tych ludzi użycie niewłasciwego zaimka, abo nazwanie faceta kobietą gdy uważa sie on za konia to
  • Odpowiedz
  • 8
@SmutnyStefan:
Jeśli nie widzisz różnicy między pojawieniem się Marciniaka na imprezie u Mentzena a Woźnickim, który z ambony nawoływał do zabijania lekarzy, Żydów i homoseksualistów, to gratuluję.
Wolność słowa nie oznacza bezkarnego wygrażania ludziom i obniżania kultury do poziomu mułu
  • Odpowiedz
@Iatros97: Zoxtał skazany za nazwanie Żydów pijawkami, nie pamiętam, aby nawoływał do zabijania kogokolwiek. Zresztą każde tego typu "przestępstwo" powinno być mierzone ilością obiektywnej, fizycznej krzywdy jaką wyrządziło, a nie czyichś subiektywnych wrażeń.
Woźnicki nie wyrządził w ten sposób jakiejkolwiek obiektywnej krzywdy bo nie ma bojówkarzy którzy by slepo biegali za kimś z jego nakazu.

Istnieje mniej niż zerowe prawdopodobienstwo, że ktoś komuś cokolwiek zrobi ze względu na jego słowa. MYśle
  • Odpowiedz
Nie mają żadnej mocy same w sobie. Tego typu myślenie jest pozbawieniem człowieka sprawczości typowym dla lewicy - człowiek sam jak gdyby musi działać automatycznie wg nich, bo w każdej sytuacji określają go warunki zewnętrzne - cudza opresja determinuje jak żyjesz, cudze słowa determinują co robisz. Sam nic nie możesz. Ktoś coś powie i mamy automatyczne działanie.
NIeprawda bo pomiędzy konkretnym słowem a czynem jest zawsze DECYZJA jednostki która nie musi niczego.
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: pomysł, że za kreowanie nienawistnej narracji wobec jakiejś grupy społecznej (zwłaszcza mniejszościowej, której trudno jest się samej bronić) powinno się karać dopiero po wystąpieniu jakichś aktów przemocy, jest skrajnie głupi i naiwny. Takie hasła jak "Auschwitz nie spadło z nieba" i ich znaczenie powinny być dla Polaka oczywiste. Woźnicki może i ma niewielkie zasięgi, ale jest elementem większej grupy popaprańców, którzy napędzają się nawzajem i których odklejenie należy tępić.
  • Odpowiedz
Jestem Ślązakiem, przywiazanym do swojej Slązakowości. No wez zwyzywaj mnie, pozwalam powiedzieć co zechcesz. Na imie mam zresztą też Michał, żeby było bardziej personalnie niż u Woznickiego Powiedz, że jestem warzywem, pasożytem, pijawką, no powiedz to co Woznicki, bo ja wiem boomerem (nota bene pomyłka, jestem milennialsem). To dokładnie udowodni mój punk widzenia, że to nie zmieni NICZEGO.
Jest głęboko nieetyczne karanie za czyn który nie czyni niczego, (poza urażonym ego -
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: otóż nawoływał do mordowania lekarzy, gdyż jego idol Vigano nawypisywał różnych bzdur o spisku covidowym i Nutria sobie dopowiedział, że masz prawo zamordować lekarza gdyby chciał ci dać szczepionkę.
  • Odpowiedz
@Novus_xD: Gdyby mnie ktos chciał przymusowo zaszczepić to mam prawo sie bronić. Lewica nie pamieta słów moje ciało moja sprawa?
Zresztą ponawiam pytanie na ile trzeżwo ktoś uważa, że ktoś zabije lub chociaż zrani lekarza bo Woznicki tak powiedział? Totalne odklejenie od rzeczywistości nie tylko u Misia widac wystepuje.
To jest celowe demonizowanie, ze wzgędu że on ludzi #!$%@?. Tak, zgadzam sie ze ostro #!$%@?. Ale nic poza tym.
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan:
Drogi Michale, toż witej w klubie bo z tyj strony tyż Hanys :-) --> ale jaja :-)
Niy mom zamiaru Ci ubliżać, ani Cie obrażać, przezywać czy wyzywać - bynajmniej!
To, żeś jest milenials, to nawet tłumaczy w pewien sposób ta Twoja ufność czy łatwowierność (oba słowa są złe, ale czujesz o co mi loto, co Ci chca pedzieć)
A chca Ci ino synku uświadomić, że moim zdaniem mylące jest
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: otóż nie, Woźnicki stworzył wokół siebie sektę o charakterze destrukcyjnym i w interesie społecznym jest sięgnięcie po wszelkie środki prawne żeby tą sektę rozbić a lidera wysłać nawet nie do kryminału tylko do psychiatryka.
  • Odpowiedz
@Novus_xD Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.Co to niby za destrukcja spoleczna, dziesiecioro do dwudziestu ludzi max, którzy w zasadzie nikogi nie obchodzą i nie mają żadnego wplywu na nic
  • Odpowiedz