Wpis z mikrobloga

Mirki, znacie i polecicie model myszki bez przycisków bocznych w cenie około 150 złotych?

Szukam i nie mogę nic znaleźć a nie mogę mieć bocznych przycisków ze względu na to że trzymam specyficznie myszkę w dłoni i przyciski przeszkadzają, szukam myszki do grania ale nie jakieś świecącej "gejmingowej super led" :x

#myszka #komputery #pytanie
  • 5
@Lesrley: Powiem Ci tak, większość lepszych, droższych myszek, a szczególnie tych gamingowych ma 5+ przycisków i raczej ciężko Ci będzie coś znaleźć w takich założeniach. Choć sam mam o dziwo właśnie taką Kinzu v3, ale już nie dostaniesz w sklepach.

Ale polecę Ci dobrą myszkę, jest tania ~40 zł, gdy padnie kupisz kolejną, nie ma żadnych światełek i bardzo dobrze się z nią pracuje (1000DPI, chyba starczy?):
https://www.x-kom.pl/p/300648-myszka-przewodowa-dell-ms116-optyczna-czarna-usb.html
Ma trochę taki
@L3gion: Jestem leworęczny, jak klikam na necie to normalnie lewą trzymam prosto no ale jak gram to muszę prawą by mieć dostęp wygodny do lewej strony klawiatury a myszkę trzymam tak jak na rysunku xd

klikam na oba klawisze myszki palcem ręki no a jak bym miał przyciski na bokach to bym też je klikał przy okazji, w sumie nie widziałem by ktoś tak jak ja używał myszki :x
Pobierz Lesrley - @L3gion: Jestem leworęczny, jak klikam na necie to normalnie lewą trzymam p...
źródło: xd