Wpis z mikrobloga

@Reynolds: Tak czytałem wcześniej. No i jestem 3 kolejny tydzień w diamentowej, poprzednia udało mi się wygrać, nigdzie info o turnieju (wiem, że nie co tydzień jest, ale w apce iOSowej jest chyba info, że wystartuje w przyszłości.

A z tymi punktami to nie tak źle, u mnie w lidze obecnie koleś ma ponad 10k.
Pomyśleć, że gdy ja wygrywałem to koleś na drugim miejscu miał 2k expa xD
  • Odpowiedz
@venomik mi jakoś nie podeszła ta płatna wersja. serduszka mnie motywowały do powtórek i jakaś taka lepszą grywalność była. ale może będzie trzeba znów sprawdzić, może jednak się opłaca
  • Odpowiedz
@Reynolds: Ja mam cały czas opcję 2 tygodni za darmo, ale nie chcę nawet tak. Mnie serduszka motywują do uważnego robienia ćwiczeń, a nie klikania na szybko, bo w sumie czemu nie. Nie mam pokusy taniego nabijania sobie expa. Generalnie jakby była opcja płatnego pozbycia się samych reklam bez zmieniania czegokolwiek więcej to chętniej bym się skusił niż na obecne płatne konto.
No, jeszcze dostęp do ćwiczeń z przeszłymi błędami
  • Odpowiedz
  • 1
@sierramikebravo: jak skończysz diamentową w top10 to awansujesz do turnieju i tam są 3 fazy ćwierćfinał półfinał i finał i w każdej musisz być w top10 żeby przejść dalej
jakie są nagrody to nie wiem ale pewnie jakieś gówno diamenty no chyba że za pierwsze miejsce będzie darmowe premium ;]]
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Ciśnij ciśnij :) Szkoda że im dalej w nauce tym ciężej punkty nabijać, sam musiałem zresetować kurs norweskiego i dlatego tyle mi udaje się expa nabić. W ćwiczeniach można szybko nabijać punkty ale wole wtedy spaść w rankingu niż czas na to marnować (ćwiczenia na mówienie są szybkie ale się powtarzają)
Łatwo teraz jest też oszukiwać na Duo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Apka przy ćwiczeniach
KrolOkon - @LubiePieski: Ciśnij ciśnij :) Szkoda że im dalej w nauce tym ciężej punkt...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-07-21_223719_preview.duolingo.com

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@KrolOkon: ooooooo jeg spikker ikke norsk XD bardzo chce się nauczyć norweskiego albo szwedzkiego wiem że te języki są bezużyteczne bo tam każdy mówi perfect po angielsku ale one tak pięknie brzmią XD w sumie brzmienie języka to główny powód dlaczego się ich uczę XD uwielbiam jak brzmią niemiecki japoński i norweski XD
a w duolingo nie trzeba oszukiwać jak zna się triki XD zdobądź bonus 2x xpa na 15
  • Odpowiedz
@LubiePieski: no to niezle, ciagle masz jakiegos xp boosta czy jak skonczysz lekcje to otrzymujesz i w ten sposob utrzymujesz xp x2? Mnie strasznie irytuja osoby z plusem albo super duolingo, to jak oszustwo
  • Odpowiedz