Wpis z mikrobloga

@lukija nie możesz wziąć leków doraźnie więcej? ja np biorę sobie ketrel, lekarz mówił że mogę wziąć doraźnie tabletkę więcej jak jest źle i po godzinie jestem zamulony, może nie usunie ci psychozy odrazu ale napewno powinien cię zamulić ewentualnie zadzwoń po karetkę, ja nie wiem co tam masz w głowie więc niezbyt pomogę ale tak bym zrobił w tym przypadku
@daktylekN w najgorszych chwilach biore klonazepan, jestem na wakacjach 300 km od domu + kolejne 100 km do psychiatry
@1masa na początku sobie nie zdawałam sprawy, ale wszędzie szukam kamer, jak wstałam z kibla i zaczęłam na prysznicu szukać kamer to się zorientowałam dopiero wtedy co ja #!$%@?, mam agresywne myśli o zabójstwie ludzi innych dla dobra spoleczenstwa, czuje się podsłuchiwana przez telefony, ciagle obserwowana, jak myśle o tym, żeby kogoś zabić
@lukija:
Nie chcę robić za lekarza, także potraktuj mojego posta bardziej jako rzucenie pewnej myśli niż jako poradę lekarską. Moja czarodziejka powiedziała, że rispolept i olanzapina są dobre podczas nawrotów psychoz. Tydzień brania i objawy wytwórcze są ponoć ubite. No ale jeśli mam już doradzać - zgłoś się do szpitala jeśli czujesz, że stwarzasz zagrożenie dla siebie lub innych (zapewne to pierwsze).