Wpis z mikrobloga

#!$%@? mi głowę fakt, że minęło z 10 lat odkąd oglądało się te głupoty. Potem pewnie większość z nas zapomniała o egzystencji Ravgora na wiele lat, a dzisiaj ta informacja - znienacka - tak silnie uderzyła i wywołała nostalgię. Nawet nie wiedziałem, że gość chorował i stracił oko.

Te lata 2011-2015 to były takie złote czasy polskiego YT. Jeszcze nie wszystko było aż tak silnie nastawione na zysk. Twórcy byli prawdziwi, a nie wybierani i promowani przez agencje influencerów. Dzisiaj to wszystko jest takie sztuczne, że rzygać się chce.

Wiecie, głupio jest się jakoś tu rozczulać, bo nie znałem gościa, ale ta śmierć też pokazuje, jak szybko mija czas. Jak przeczytałem, że Ravgor nie żyje, to miałem w głowie obraz, że zginął młody chłopak. Tymczasem on miał już 35 lat… ja #!$%@?ę.

#ravgor
  • 6
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Jak to Ci ryje głowę to sam musisz mieć problem xD Rocznie na świecie blisko milion osób popełnia samobójstwo, a Ciebie robi fakt, że marny komik do nich dołączył.
  • Odpowiedz
Te lata 2011-2015 to były takie złote czasy polskiego YT.


@Tywin_Lannister: Bardzo widze tę różnicę po kanałach growych. Wtedy jeszcze nie bali się pojechać po jakiejś grze AAA bo nudna, krótka i kiepskie mechaniki. Teraz każda gra jest cudowna, idealna i warta zakupu 9/10
  • Odpowiedz