Wpis z mikrobloga

@NiePowinnoMnieTuByc: taki fart to słabo raczej, stracić narzeczonego, patrzeć w oczy psychola i widzieć bryzgającą krew i fragmenty mózgu po strzale z glocka. I być na oczach całej polski w thrillerze… co najwyżej może wykorzystać sytuację, oby ta zbiórka to nie było wynagrodzenie za rolę pierwszoplanową ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes: ja już do wielu wypocin tutaj pisałem komentarze, anty tej zbiórce, wyrażając zdanie na temat tej kpiny. Za co byłem linczowany. Niestety, uświadomiłem tez sobie, że im więcej ludzi myślących powie, że to zenada, to mimo użycia logicznych argumentów, to paradoksalnie, dzięki temu hajsu będzie wiecej… bo już znalazły się typki, które myśla, ze wpłacając, robią na złość tym, którzy próbowali otworzyć im oczy. Więcej będzie hejtu na to,
  • Odpowiedz
@razor92bdg: ja mam wrażenie że obu tak na chłodno to ma w dupie skoro na drugi dzień po zabójstwie narzeczonego ani nie pomyślała o zbiórce na niego tylko o swoim dupsku na ''tarapie dodex za 50k'' ja bym nawet nie bawił się w jakieś telefony i media społecznościowe jak by mi wybranke sprzątneli tylko raczej się staczał i rozpaczał
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes: ale ja całkowicie się zgadzam z tym. W końcu myślący człowiek a nie „żal dupe ściska to nie płać” xD wtracilem w swojej wypowiedzi tekst co mysle o zbiórce, ale obiektywnie - ja np nie chciałbym tez widziec pół metra od siebie flaków mózgowych. Nawet obcych osób.
  • Odpowiedz
@razor92bdg tzn ja tam w sumie nic do niej nie mam i nie neguje tego że ta akcja byłą #!$%@? ale no dupa 20 letnia z 30 letnim typem setki razy widziałem jak to się kończy raczej by ten związek nie przetrwał do późnej starości(nawet bez tego psychola) więc ta narracja że straciła swojego ukochanego mnie jakoś nie rusza i wydaje mi się że niestety ale ją też niezbyt to ruszy.
  • Odpowiedz