Wpis z mikrobloga

@KRYTEXTV: strzelanina w #poznan to wina przegrywów i inceli (tak czytałem na wykopie) a z samobójstwa ravgora można według tych samych osób kręcić pbekę bo był chory i może był przegrywem?
@KRYTEXTV: chwila, to ja zgrywam debila? chłop miał nasrane na bani i skoczył, bo rodzina nie była w stanie go dopilnować (wpis jego brata), to ludzie sobie zartuja, jak to sie dzieje w internecie. zarty byly tez po wypadku w krakowie, jak i po oddaniu strzalo w poznaniu, czy po smierci papieza. jak ci chlopak byl bliski to wylacz internet na 2-3 dni, bo temat jego wypadku wpadnie w viral i
@tekserew: totalnie nie zrozumiałeś. Pozornie dziwne żarty na tym portalu są dla mnie codziennością, z ravgorem łączy mnie jedynie to, że kilka lat temu widziałem parę filmów i nawet się przy nich śmiałem, z krakowem tyle, że stad pochodzę, z poznaniem nic. Żarty żartami, ale szczególnie w dwóch pierwszych przypadkach NIEIRONICZNE pisanie takich bzdur jest po prostu przerażające. Ponadto co do Ravgora - masz rację, można lecieć po jego bliskich, ale
@tekserew: a chociażby elektorat niektórych partii udowadnia, jak spoleczenstwo podatne jest na manipulacje. Dla zaprawionego wykopka może byc to inside joke, ale poza ten portal masa rzeczy wychodzi i koniec koncow tak tworzy się reakcja łańcuchowa pseudo bzdur, która ostatecznie komuś zaszkodzi
@KRYTEXTV: W szóstej sekundzie nagrania słychać strzały. To pewnie Jarosław Kaczyński kazał Ravgorowi lądować pomimo braku skrzydeł i niewysuniętego podwozia. A kontrolki krzyczały "PULL UP TERRAIN AHEAD!"
@KRYTEXTV: robaki z sadistica przeniosły się na kolejny portal który zatopią swoją toksycznością. Kiedyś zniszczyli tak JoeMonster. Tak działają toksyczni ludzie, chcą żyć wśród normalnych ale nie chcą porzucić swojego #!$%@?. Ich radość życia to też trolowanie innych i patrzenie jak się inni denerwują. W konsekwencji normalni ludzie odchodzą a robale zostają. Potem cykl się powtarza w innym miejscu.
@okcydencik: przy statusie narzeczonego od ponad roku może warto sobie odpuścić? nie znam tych ludzi i nie będę oceniać, ale bez jaj, nikt z nikim na siłę trzymać się nie musi ;p To czy był jego kumplem to pierwsze słyszę i może być to zwykłe #!$%@?, ale jeśli nie, to nadal były porachunki między nimi (temat wpisu to niesłuszne #!$%@? się do laski).
@okcydencik: być może, ziomek bierze babe ziomkowi - #!$%@? i ani trochę nie uważam tego za stereotyp. Mimo wszystko nie ma to znaczenia jeśli chodzi o problem poruszony we wpisie. Babeczki takie zasady nie obowiązują i nigdy nie były zbytnio wiążące xdd