Wpis z mikrobloga

Pozazdrościliśmy #nowywykop i zrobiliśmy... nową stronę Fundacji Panoptykon ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Pod starym adresem: https://panoptykon.org/

Tak na serio, to nie inspirowaliśmy się projektem Wykopu, bo praca nad stroną trwała 3 lata i była wyboistą drogą. Wiecznie ograniczony budżet, zasoby w Panoptykonie, oczekiwania zupełnie inne niż w projektach typowo komercyjnych. Wszystko to było mocnym wyzwaniem.

Ale w końcu jest! Przedstawiamy wam nowy manifest, tłumaczący nasze podejście do problemu inwigilacji.

PS Zachęcamy, oczywiście, do narzekania czy zgłaszania bugów. Do chwalenia też zachęcamy - szczególnie, jeśli byliście kiedyś na starej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #stronainternetowa
panoptykon - Pozazdrościliśmy #nowywykop i zrobiliśmy... nową stronę Fundacji Panopty...

źródło: nowa_strona_manifest

Pobierz
  • 2
@panoptykon

Tak niewiele żądam Tak niewiele pragnę Tak niewiele widziałem Tak niewiele zobaczę Tak niewiele myślę Tak niewiele znaczę Tak niewiele słyszałem Tak niewiele potrafię Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem Tak niewiele miałem Tak niewiele mam Mogę stracić wszystko Mogę zostać sam Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem Wolność kocham i rozumiem Wolności... Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać
freedomseeker - @panoptykon 

Tak niewiele żądam Tak niewiele pragnę Tak niewiele wid...

źródło: temp_file.png794546836349670549

Pobierz