Wpis z mikrobloga

@LZBNZ: no ja wlasnie glownie w tym kontekscie chcialem, jak ogolnie postep w fabule? bo z tego co kojarze jak ostatnio pytalem to byles po 4 swiatyniach. ruszyles cos? ja mam 20 serduszek, 2,5 kregu staminy i 85shrinow zrobionych i zastanawiam sie czy nie isc dalej. tylko troche leze z ubraniami, wiekszosc niekompletna i tylko Hylian Set czesciowo wymaxowany
@ZielonyRozpustnik: Ja szczelam najsłabszym łukiem jaki aktualnie mam strzałami ze świecącymi kwiatami w podziemiach :D

Odnośnie postępu to mam już jakieś 140h wbite. 110 shrinów, hylian set wymaxowany (po 20 obrony na każdym). Mam sporo ubrań ale nie chce mi się np. maxować fierce deity set bo to za dużo roboty :D Jeśli chodzi o maxowanie to chyba Champions tunic postaram się zmaxować, jeszcze nie wiem co tam będzie potrzebne mam
@LZBNZ: no to chyba rusze troche fabule, w zamku w sumie oprocz na poczatku w ramach questa to jeszcze nie bylem, moze warto odwiedzic :D wczoraj pokonalem ognistego smoka i prawie lodowego ale za pozno ogarnalem, ze na soplach ktore zrzuca pod koniec trzeba uzywac recall xD btw. ile shrinow jest w lesie? bo ja mam chyba 3 zrobione albo max 4. no i sety ubraniowe chce pozbierac, lubie kolekcjonowac takie
@ZielonyRozpustnik: jak ciężko trafić to połącz strzałę z okiem jakiegoś potworka (na pewno masz w ekwipunku) i trafisz cyk a wtedy na grzbiet i rozwalać kamloty (ja zawsze broń 2 ręczna i kręciołka #!$%@?)

Po zabiciu smoków elektrycznych, ognistych i lodowych nie przypominam sobie skrzynki, ale na pewno skrzynki są obok King Gleeok :D Jednego pokonałem i tam właśnie było sage of will
@haabero: wczoraj za wasza rada porwalem sie na king gleoka. schowalem sie za murkiem ze skrzynka i spamowalem strzalami z okiem + walenie maczuga o mocy 100 ale jak zeszlo mu zycie jakos do 20% to polecial w gore i juz nie dalem rady chronic sie przed soplami i piorunami. tu by sie chyba juz przydal armor set na resistance od piorunow bo inaczej tego nie widze. jak uniknalem piorunu i