Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: Ponieważ zawsze jest za mało o jednego pracownika na zmianie i reszta pracuje non stop, bo zawsze jest coś do nadrobienia. Niestety Lidl również idzie w tą stronę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wfyokyga że nie zatrudnią więcej pracowników to wiadomo dlaczego, ale czy budowanie większego magazynu przy nowych biedronkach to tak duży kłopot? mam obok domu rodzinnego jedną nową biedrę i tam na samym początku było naprawdę ładnie i schludnie, a teraz to jak w chlewie naprawdę... nawet koszyka nie ma na xakupy.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Tego to nie wiem, chyba wolą większy parking niż zbudować większy magazyn xD Do tej co chodze, mogli by spokojnie powiększyć, tylko by musieli zabrać parę miejsc postojowych. To biedronka jest, tam wszystko na #!$%@?. Jedynym ich plusem że jest blisko, dlatego ludzie chodzą tam. Ja mam do wyboru, stokrotka 300 m ale drogo i gorzej niż w biedronce, biedronka też 300-350 metrów albo lidl z 500 m (trzeba
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wfyokyga u mnie dokładnie to samo, parking jest #!$%@? w kosmos, a autami co najwyżej zawalony w połowie. no i biedronka najbliżej. wolałabym inny sklep no ale co zrobisz
  • Odpowiedz